Wpis z mikrobloga

Wszyscy z tagu #przegryw #stulejacontent są serio pie*dolnięci xD
Po #!$%@? wam ta dziewczyna, skoro nic nie może jej zaoferować? Macie samochód, mieszkanie, jakiś fajny charakter albo chociaż morde? Nie!
Zakompleksieni na punkcie swojego wyglądu, zadufani z wielkim ego myślicie, że świat się kręci w okół was.
Macie krzywy ryj? No to ku*wa się do tego przyzwyczajcie, macie niski wzrost? to wykorzystuj to, nie wiem, #!$%@? się w kolejce między ludźmi albo coś. Ja jestem niepełnosprawny i co? Mam siedzieć i się nad sobą użalać, nie wychodzić z domu? Przez to mam prawo jazdy na automaty, manualami nie mogę jeździć. To co? Mam się czuć gorszy? 99% polaków cebulaków jeździ manualami mówiąc JA TAM WOLE MIEĆ KONTROLE NAD AUTEM albo ŁO PANIE ŚWIAGIER WÓJKA STRYJA MIAŁ AUTOMAT I MU ZEPSUŁ xD A prawda jest taka, że A) boją się nieznanego i B) nie stać ich. Tak samo z wami xD
#popularnaopinia #przemyslenia #takaprawda
  • 27
@Khraell: Jedyne co jest w nich #!$%@? to użalanie się nad sobą. Powinni olać kobiety i tyle, wiadomo, popęd seksualny nie zaniknie, ale godność jest ważniejsza. Wówczas można krytykować #!$%@? kobiet z pozycji wolnego mężczyzny, świadomego
@Ribelo mi dziewczyny nie sa potrzebne. Ogolnie pije do tego z wartosc kobiety ogranicza się tylko do jek wyglądu i kiedy kobietom to jest na reke to to wykorzystują, a kiedy nie to placza o feminizmie.

Moim zdaniem kobiety powinny aspirowac wyżej, ale jednoczesnie odrzucic swoje przywileje
@Thachi: W imię idei i bycia moralnie poprawną jednostką?

W ogóle fajnie, że odróżniacie kobietę od człowieka. Bo człowiek, rozumiem facet, to ma dużo do zaoferowania, a kobieta już jako inny rodzaj? gatunek? rodzina? nie może zaoferować nic z tego, co oferuje mężczyzna..eghm, człowiek!

A mi się wydawało, że wszystko zależy od egzemplarza, a nie tego, czy mu coś dynda między nogami. Nawet jeżeli zauważasz jakąś dysproporcję miedzy tym, co napotkane
@mati9815: Widzisz, oni chyba tak naprawdę to sami nie wiedzą czego chcą. Co jeden to "ciekawsza" logika. Zamiast rzucić się w wir walki o marzenia, hartować ciało i umysł w piecu codziennych obowiązków, walą konia w poduchę i liczą na #!$%@? wie co. Życie nie jest sprawiedliwe i nigdy nie było. Przede wszystkim praca, stare byki leżą fają do góry i na mannę z nieba czekają. Ciężarówkami nie ma komu jeździć,