Wpis z mikrobloga

@MPXD: naprawdę chce Ci się tak produkować dla jakichś piwnicznych wysrywów nie mających swojego życia? przecież ta kilkuletnia dziewczynka jest bardziej rozgarnięta niż te ameby ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@wiktor98 ojciec utrzymuje kontakty z corka. Matka dziecka mowi o tym w jednych z ostatnich filmow, ktos na mirko pisal. M----n pewnie mogl z nia wytrzymac
  • Odpowiedz
@MPXD: wiem, zwłaszcza że parę razy zajrzałam na profile tej całej Magdy i dziewczyna mówi z sensem, na głupią nie wygląda, ciało ma takie, że piwniczak może sobie co najwyżej strzepać do zdjęcia na insta, ale c--j, znaleźliśmy samotną pannę z dzieckiem, głupia k---a popuściła szpary lol xD

spamuje swoim skarbem:-D


@Jackal-SS: znajdź mi zdjęcia tego dziecka z przeciągu roku. Spamują ciule z wykopu, dziecko, jeśli gdziekolwiek się przewija, albo słychać jego głos, albo jest ustawione tak, żeby
  • Odpowiedz
Wejdź na siepomaga i zobacz zdjęcia napuchnietych dzieci po sterydach czy zniekształconych przy porodzie. Może razem się pośmiejemy?
@MPXD: Troche dziwne te memy ale w sumie mnie śmieszą.
  • Odpowiedz
@matra faktycznie profil wybitnie intelektualny, niestety teraz co druga karyna zakłada kanał właściwie o tym samym i och ah jaka ona wyjątkowa xD
  • Odpowiedz
@korbixon: on jest lajfstajlowy, jak miałby być intelektualny? Chodzi o to w jaki sposób ktoś się wysławia, jak komponuje swoje wypowiedzi, jakiego słownictwa używa mówiąc choćby o nowych workach na śmieci, naprawdę tak ciężko zrozumieć o co chodzi?
  • Odpowiedz
@korbixon: ale jest popyt, chyba trochę przesadą jest pisanie że ktoś "spamuje" filmami na własnym kanale xd
@Jackal-SS: a czemu z chorych się nie śmiejesz? Przecież są dużo brzydsze od tego dziecka? Spamuje na własnym kanale xd weź wyjdź
  • Odpowiedz
@matra do jakich czasów doszlismy, że poprawne wysławianie jest uważane, za jakąś wartość dodana - to powinno być normalne xd

@MPXD niestety jest, bardziej mam na myśli internet jako całość, jest zaśmiecony tonami p-----l. Popyt jest, ale szkoda mi marnowanego czasu tych ludzi
  • Odpowiedz