Wpis z mikrobloga

skąd taki wniosek? Dlaczego to, że nie mam penisa znaczy, że posadzę mniej drzewek? Jeśli miałabym nosić ciężary to OK przyznaję - przeważnie mężczyźni mają więcej siły i tachają cięższe rzeczy. Ale sadzonki drzewek się do tego nie zaliczają. Dlaczego na starcie mi się mówi, że posadzę mniej? To nie ma sensu!


@hissdz: Sadziłaś kiedyś las? Ja tak, jako 15-latek. Robiłem to sprawniej niż większość dorosłych kobiet.
  • Odpowiedz
Nic nie kopiesz, wbijasz w ziemię pikownik i rozchylasz ziemię, nawet męska pipa w rurkach sobie z tym poradzi więc nie widzę powodu dla którego kobieta ma dostawać za to mniejsze wynagrodzenie.


@chilon: Ciekaw jestem ile razy w ziemię wbije ten pikownik mężczyzna, a ile kobieta.

Równie dobrze możesz napisać, że przeładowanie tira cegieł to żaden problem i każde dziecko sobie z nim poradzi, bo nawet dziecko przeniesie cegłę z
  • Odpowiedz
Bezdomność, średnia długość życia, samobójstwa, wynikają z wyborów ludzi (generalnie).


@MinnieMouse0: Tak samo jak wysokość zarobków, czy mieszkanie z przemocowym partnerem.

Takie praktyki są całkowicie nielegalne i powinno się coś takiego zgłosić do inspekcji pracy.

Prawo do niedyskryminacji jest zagwarantowane przez najwyższą ustawę.

Zgadzam się, powinni płacić na akord, ale wtedy by się okazało, że na 13 zł mężczyzny kobieta zarobi 6 zł, no góra 8 zł.
  • Odpowiedz
wszystko w normie, mężczyzna posadzi więcej drzewek niż kobieta dlatego otrzyma lepszy hajs


@Perkele93: wystarczyło podać stawke od posadzonego drzewka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@hissdz: Zgadzam sie, oferta napisana idiotycznie.
Powinna byc jakaś wymagana prawem minimalna, a potem bonus od posadzonego drzewka. Wtedy nie ma znaczenia co masz miedzy nigaki, tylko ile zasadzisz.

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@the4dk: a jak jeszcze ma dzieci to powinna dostawac 3x tyle.

wychowywanie dziecka to dodatkowy etat. wiec z gory powinna byc wynagradzana za takie starania, ze jeszcze chce jej sie pracowac

@crazykokos: rozumiem że to ironia?
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski:
| Ciekaw jestem ile razy w ziemię wbije ten pikownik mężczyzna, a ile kobieta.
To skończ gimnazjum i idź na kierunek filozoficzny, będziesz całe życie ciągle czegoś ciekaw. Chyba w życiu nie widziałeś kobiet pracujących w polu. Taka babka szybciej obskoczy takie pole niż facet, który co chwilę idzie na fajkę i nie chce mu się schylać.
  • Odpowiedz
@hissdz przy równym podziale obowiązków oczywiste jest, że trzeba kręcić Małysza. Niemniej to jest takie krótkie gównoogłoszenie, ma przefiltrować zainteresowanych i brak w nim szczegółów. Musisz dzwonić i się dowiedzieć jaki jest zakres pracy, ile dziennie itp. Podejrzewam, że w założeniu mężczyzna ma mieć inne, cięższe obowiązki, ale jak jesteś silną kobietą i zadeklarujesz się, że wykonasz "męską" pracę, to zaoferują Ci "męską" stawkę, a jak zobaczą suchoklatesa 50kg co taczki
  • Odpowiedz
To skończ gimnazjum i idź na kierunek filozoficzny, będziesz całe życie ciągle czegoś ciekaw. Chyba w życiu nie widziałeś kobiet pracujących w polu. Taka babka szybciej obskoczy takie pole niż facet, który co chwilę idzie na fajkę i nie chce mu się schylać.


@chilon: nie bredź dzieciaku. Sam posadziłem kilkaset tysięcy drzewek i dobrze wiem jak przy tym pracują kobiety a jak mężczyzni.
  • Odpowiedz
@hissdz: a czy przy tej pracy nie trzeba tez wykopać dziury i dopiero zasadzić drzewko? Kopanie jest dość ciężkie, mężczyźni lepiej sobie z tym poradzą napewno. Chociaż ktoś wyżej napisał komentarz, ze nie powinna być stawka godzinowa tylko ma akord i z tym komentarzem ja się zgodzę
  • Odpowiedz