Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@chixi: Ja osobiście jestem za zwiększeniem kar za gwałty więc to nie był nieśmieszny żart, a jedynie sprowadzenie argumentu aborcjonistów do absurdu. Bo przecież upita do nieprzytomności kobieta jest podobnie świadoma co dziecko pod sercem matki.
@PanFizyk:: W przypadku śpiączki/wegetacji na maszynach od podtrzymywania i braku aktywności mózgowej stwierdza się zgon i jeśli jest karta dawcy to farmi się organy (niektóre kraje wprowadzają domyślną zgodę i trzeba się samemu wypisać żeby organów po obumarciu pnia mózgu nie można było organów pobrać) @katuluu: oczywiście, płód to pasożyt dopóki nosiciel nie stwierdzi inaczej. Można żyć z tasiemcem, ale nikogo nie zmuszajmy żeby ulep komórek bez aktywności mózgowej był
@Melisandre: Bez aktywności mózgowej jest to wciąż rozwijający się ulep komórek, dopóki host nie pozwoli na rozwinięcie się w tym ulepie mózgu w którym zachodzi aktywność mózgowa a co za tym idzie "rozpoczyna się życie" - można się tego pasożyta pozbywać. Ja wiem że to brzmi źle dla ludzi z poglądami zakorzenionymi w KK, ale proszę, nie bądź tą osobą która mówi "nie możesz czegoś zrobić bo moja religia mi tego
@barnejflinston: Nazywasz dzieci pasożytami – jesteś albo debilem, albo ktoś ofiarą manipulacji albo po prostu trollem. Nie dyskutuję z głupkami. Dziecko jest odrębnym organizmem, ma inne DNA, odrębne narządy, często nawet grupę krwi ma inną, ale lewica jak wiadomo jest na bakier z elementarną biologią, skoro albo gada o tysiącu płci albo stwierdza, że dziecko w łonie matki jest częścią jej ciała, bądź jak stwierdza powyższy idiota, jest pasożytem.
@PanFizyk: Może właśnie czas zacząć otwarcie mówić o tym, co dotyka wielu facetów, zamiast robić sobie podś#!$%@? w gronie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poszerzanie wiedzy, otwartość i zrozumienie własnego ciała to cnoty.
Zacofanie, ignorancja i bycie kretynem to co najwyżej powody do utylizacji jednostki.

Poza tym, ziomek... Widzę, że nie miałeś nigdy kontaktu z prasą "męską". xD