Wpis z mikrobloga

nie zdziwię się jak laska po tym fragmencie z pyty zostanie jakimś instagramowym fejmem xD ale muszę przyznać, że aktorsko całkiem nieźle, ten chłód na twarzy, pewność siebie, zgranie palca z językiem, scena rodem z Marvela gdzie jakiś główny bohater po wygranej walce śmieszkuje z przeciwnika. No i brawa dla operatora, że taki kadr ogarnął, złoto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pytapl #manifa
Pobierz fan_comy - nie zdziwię się jak laska po tym fragmencie z pyty zostanie jakimś instagr...
źródło: comment_FL09XQBJXGM0a8sF4TpTHU3l58hso2oe.gif
  • 100
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Metzger3: Ty ale wiesz że ten konserwatyzm idzie w parze z socjalizmen? Przecież oni głosują na PiS, partię która koło wolnego rynku nawet nie stała.
@Avandrim: Pyta się #!$%@?ła w momencie kiedy poleciał Grad(Mordechaj Blumsztajn), a całkowicie zdechła(albo sflaczała, bo w sumie to pyta( ͡° ͜ʖ ͡°)) kiedy odszedł Koza, który mimo że fest przesadzał z chamskimi żartami to jednak był fundamentem tej pytowej głupoty.
Sam Jaok jak dla mnie przestał być zabawny, kiedyś miałem banana na gębie przez cały ich odcinek, teraz tylko prychnę dwa, trzy razy na filmik.
@Przegrywek123: @djtartini1: @to_po_prostu_ja: @Herubin:
Tak sobie czytam tą "dyskusję" o wykształceniu i preferencjach wyborczych "lewaków" i "prawaków" to pozwolę sobie wtrącić swoje trzy grosze.
Sam dyplom nie jest wyznacznikiem wykształcenia.
Druga sprawa możecie mylić tu przyczyny ze skutkami. Z wiadomych względów po II wojnie światowej na uczelniach wyższych i edukacji prawe skrzydło raczej nie miało wiele do powiedzenia i raczej było temperowane w sferze publicznej. Trudno aby w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: To nie jest kwestia żadnej ofensywy elitotwórczej bo to widać w każdej kategorii. Zarobku, inteligencji, wykształcenia, zawodów. Zresztą przeceniasz wpływ kadry na studentów. Kwestie światopoglądowe pojawiają się na niewielu kierunkach.

To nie jest kwestia 70 lat ale ponad 200 bo się to zaczęło od rewolucji francuskiej
@Avandrim: jako prawak - zgadzam się. Czasem trzeba liścia na otrzeźwienie i spojrzenia z boku, bo w tym cukrowaniu można się zatracić, jak to wielu z #neuropa już dawno zrobiło w swoich bańkach urojeń. Nie twierdzę, że prawaków takich nie ma, oczywiście, że są, jednak mam wrażenie, że mniej ;)
@cacum3: ooo z pewnością, oszołomów nie brak po jednej i drugiej stronie. Dlatego ja wolę dzielić ludzi na myślących i myślących mniej ;) i pomimo, że sam określam się jako prawicowiec, to dużo bardziej wolę dyskusję z ogarniętym lewicowcem, przy użyciu argumentum ad rem, a nie ad personam, niż wzajemne klepanie się po plecach z przygłupem, który nasłuchał się pustych haseł i je bezmyślnie powtarza, jednocześnie jako grupa tkwiąc w bańce
@Herubin:
No jak ma być nie widać? jesteś inteligentny to zarabiasz więcej, masz lepiej opłacany zawód i wykształcenie. Wykształcenie zdobywasz na uczelniach gdzie kadra jest raczej "lewicowa" niż prawicowa.
Wszystkie kierunki humanistyczne, społeczne czy przyrodnicze w ten czy inny sposób dotykają kwestii światopoglądowych.
Jak twierdzisz, że 19 letni student bez jasno określonych poglądów trafi na autorytety uczelniane z lewicowym światopoglądem nie zostanie w żaden sposób ukształtowany przez te autorytety?
Kto produkuje
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: bo nie mam studiów ( ͡° ͜ʖ ͡°) po za tym człowieku proszę cię. Lewicowe wszystko. Pomijam już kwestie że nasze konserwy to dla zachodu i USA zelektryfikowani amisze którzy żyją w średniowieczu. Uniwersytety nie są "lewicowe" tylko normalne, a wy każdy odchyl od swoich średniowiecznych poglądów uznajecie za "lewactwo".
@Przegrywek123: Nie mówimy o tobie o ogóle ludzi i ich poglądach.
No na pewno komuniści w Polsce prowadzili uniwersytety bez odchyłu ideologicznego, podobnie w całej europie wschodniej i NRD.
Alianci w ogóle nie przejmowali się denazyfikacją uczelni w RFN przynajmniej w narracji ideologicznej na tych uczelniach. We Francji odbitej z rak kolaborantów niemieckich też pewnie jakoś lekko na prawackie zapędy patrzyli.

I jakie wy? Jakie średniowieczne?