Wpis z mikrobloga

  • 6
Mirki oststnio uslyszalem ze im wieksza butelka #perfumy tym zawartosc jest bardziej rozrobiona, tzn. ze ma mniejsz projekcje i ogolnie sa gorszej jakosci niz te w mniejszych flakonikach itp itd. Prawda to? #kiciochpyta
  • 45
  • Odpowiedz
@RustyJames: dlsczego perfumy akurat? Mam nadzieję że wyjaśnisz mi w takim razie jak to możliwe że woda kolońska Acqua do Parma Colonia Essenza siedzi na mnie 2x dłużej i lepiej projektuje niż Tom Ford Oud Wood ktory jest w koncentracji wody perfumowanej.
  • Odpowiedz
@Lestko: Przeraża mnie ile osób wieży w te brednie. To już jest chyba tysięczny wątek jak ktoś opisuje z dupy wzięte teorie o zagęszczanych testerach i innych takich. Coś jak towarzystwo płaskiej ziemi, czy ruch antyszczepionkowy.
  • Odpowiedz
@dr_love to zależy od składników, jedne są bardziej ulotne, a inne mniej. Na przykład wanilia jest mocnym i ciężkim zapachem i nawet w mgiełkach i wodach toaletowych bardzo długo trzyma.
  • Odpowiedz
@konsonanspoznawczy: moja znajoma jak powiedziałem że kupuję w iperfumy to powiedziała "nie zamawiaj tam, sprowadzają perfumy z Azji przez co stężenie jest mniejsze" wydaje mi się że to marketingowy Douglasa i sephory to wymyślili bo nie wierzę że ludzie są tak tepi xd
  • Odpowiedz
  • 0
@Tangens: A co jest nie tak z iperfumy? Są jakieś przesłanki żeby unikać?


Tak, często jest drożej niż w innych, sprawdzonych perfumeriach. ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@dr_love niektóre są lepsze, niektóre gorsze. Ale z zasady perfumy powinny trzymać się dłużej. Czasami jest też tak, że na twojej skórze nie trzymają się perfumy. A czasami robią jakąś taką mieszankę, która nie chce się trzymać skóry.
  • Odpowiedz
@RustyJames: nie ma czegoś takiego, że z zasady powinny trzymać się dłużej. Jest tak jak pisze @whiteglove Wszystko kręci się wokół tego jakich składników użyto. Możesz zrobić wodę perfumowaną z samych cytrusów a i tak tak moja kolońska w postaci Michael Jordan Legend, który ma silne aromaty w postaci paczuli, skóry, ambry i wanilii przebije je parametrami kikukrotnie i będzie o wiele intesywniejszy. Pomine już fakt, że Michael Jordan
  • Odpowiedz
@RustyJames moja woda toaletowa za 30 zł o zapachu wanilii trzyma się dłużej niż świeże, kwiatowe edp ( ͡ ͜ʖ ͡) i zostawia ogon, a świeżak nie, po prostu tak już jest że świeże perfumy o zapachu cytrusów albo kwiatów są słabsze od tych ciężkich.
@dr_love
  • Odpowiedz