Wpis z mikrobloga

#truelolcontent Nie podobało mi się jak ktoś wrzucał pod tym tagiem wpisy z Wykopu, ale no muszę. Po prostu muszę.

http://www.wykop.pl/wpis/393881/nie-zrozumiem-wykopu-chyba-nigdy-czlowiek-wyrazi-w/#comment-2225523

Niestety teraz jest okres władzy lewackich mikrobów, krzykaczy czerwonych i skrajnych komuchów. Idioci z wyborczej i od palikota robią co mogą by spamować swoimi treściami, a setki grupek wzajemnej adoracji wykopują/zakopują/minusują co chcą. Ale spokojnie, wszystko na wykopie mija, i na nich też przyjdzie czas :)
  • 19
@Derp: no w zasadzie to nie jest prawda, co gav napisał, wykop jest zdecydowanie prawicowy(choć mniej niz wczesniej), ale to nie zmienia faktu, ze nie trzeba prać pod tym tagiem swoich brudów, bo obserwując ten tag licze na zabawne artykuły zarówno z prawej i lewej strony a nie przepychanki wykopowiczów.
@klocek_lego: Dlatego napisałem sam, że takie wrzucanie rzeczy z Wykopu jest nie do końca dobrym rozwiązaniem, ale po prostu ten komentarz był tak oderwany od rzeczywistości w ten typowo frondowy czy niezależny sposób, że raz sobie coś wrzuciłem. Przepraszam no :(