Wpis z mikrobloga

Pochwalcie się jaka była najgorsza rzecz jaką zrobiła albo powiedziała wam kobieta?

Ja zaczynam:

W liceum dużo rozmawiałem z jedną koleżanką. Lubiłem z nią spędzać czas. Była bardzo miła, zaczepiała mnie i zawsze się do mnie uśmiechała.
Często dostawałem od niej wiadomości w których pytała się mnie jak się czuję albo co u mnie słychać. Z każdym miesiącem czułem, że zbliżamy się do siebie.
Kiedy już zacząłem mieć do niej duże uczucia to dowiedziałem się, że moje rozmowy z nią lądują na innych konwersacjach i są obśmiewane.
Pisała do mnie, udawała, że mnie lubi tylko po to aby sprowokować mnie abym powiedział coś za dużo. Potem za moimi plecami wszystko wyśmiewała razem ze swoimi przyjaciółkami.

#przegryw #stulejacontent #niebieskiepaski #pytanie #zalesie #gorzkiezale
p.....y - Pochwalcie się jaka była najgorsza rzecz jaką zrobiła albo powiedziała wam ...

źródło: comment_jpfZA5OUwpK6flqPJJgDLV6ggajOmD32.jpg

Pobierz
  • 83
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@poverty: miałem epizod z jedną taką i pewnego razu spotkaliśmy się i oglądaliśmy razem film. Miła atmosfera, leżelismy sobie razem w łóżku gdy nagle ona wyciąga smartfon i zaczyna pokazywać mi zdjęcia słynnych aktorów i mówić jacy to oni są przystojni. Popatrzyłem pokiwałem głową i wtedy pokazuje mi jakiegoś swojego kolegę i mówi że jest przystojny ale ma beznadziejny charakter bla bla bla no i ona to wogóle ma dużo przyjaciół
@poverty: ojezu tragedia :D jakby Ci #!$%@? obcięła to by była najgorsza rzecz, a tak to jedno powiedzenie : tego kwiatu jest pół światu, a 3/4 #!$%@? warte
"Nigdy nie chce stracić takiego przyjaciela jak Ty, chciałabym abyś był zawsze obok mnie" po czym grzecznie się zapytałem czy może możemy wejść w jakieś lepsze ralacje to usłyszałem "nie". Od przyjaciółki tej osoby dowiedziałem się, że jedyny powód dla którego nie chce próbować związku to fakt, że jej ex może się jeszcze do niej odezwać bo ona ma to liczy a ex ma w dupie od paru miesięcy XDDD
@mt5114: normalnie, tj. nienormalnie. Miałem na studiach koleżankę, która znalazła sobie beciaka przez Internet i wodziła go za nos przez 3 lata. Podpuszczała, on wysyłał jej prezenty, opowiadał o miłości, a ona wszystkie screeny z rozmów wrzucała ma dedykowaną dla niego grupkę. Sprawa miała zakończyć się tak, żeby mu o wszystkim powiedzieć, choć zdaje się, że został utrzymany status quo.
Mnie też to śmieszyło, bo facet momentami był naprawdę żałosny. Żałosny,
@poverty
1 - kobieta udawała że jest w ciąży, później udawała że poroniła a na koniec powiedziała że bała się że ją zostawię
2 - kobieta udawała że jest że mną w ciąży, zrobiłem badania i okazało się że nie moje
3 - kobieta po rozstaniu zaczęła wmawiać publicznie że ja biłem
4 - kobieta po rozstaniu doniosła na mnie na policję że jestem handlarzem narkotyków (czasem razem palilismy i miałem zawsze