Wpis z mikrobloga

Pochwalcie się jaka była najgorsza rzecz jaką zrobiła albo powiedziała wam kobieta?

Ja zaczynam:

W liceum dużo rozmawiałem z jedną koleżanką. Lubiłem z nią spędzać czas. Była bardzo miła, zaczepiała mnie i zawsze się do mnie uśmiechała.
Często dostawałem od niej wiadomości w których pytała się mnie jak się czuję albo co u mnie słychać. Z każdym miesiącem czułem, że zbliżamy się do siebie.
Kiedy już zacząłem mieć do niej duże uczucia to dowiedziałem się, że moje rozmowy z nią lądują na innych konwersacjach i są obśmiewane.
Pisała do mnie, udawała, że mnie lubi tylko po to aby sprowokować mnie abym powiedział coś za dużo. Potem za moimi plecami wszystko wyśmiewała razem ze swoimi przyjaciółkami.

#przegryw #stulejacontent #niebieskiepaski #pytanie #zalesie #gorzkiezale
p.....y - Pochwalcie się jaka była najgorsza rzecz jaką zrobiła albo powiedziała wam ...

źródło: comment_jpfZA5OUwpK6flqPJJgDLV6ggajOmD32.jpg

Pobierz
  • 83
@poverty po pewnym czasie przyjacielskiego spotykania także w łóżku oskarżyła mnie przez GG, że ją wykorzystałem seksualnie, a na moje niedowierzanie dalej w to brnęła i wytykała, że była wcześniej w złym stanie psychicznym. Byłem zdruzgotany, szczególnie, że sam wtedy miałem ciężka depresję.
Wszystko wyjaśniło się 5 minut po zakończonej rozmowie, kiedy przysłała mi SMS, w którym przyznała, że podnieca ją gniewanie się na siebie i żebyśmy się znowu spotkali w łóżku.