Wpis z mikrobloga

@holderteenage Ja używałem tylko od biokonopi, która się tu udziela na wykopie. Jest jednym z tańszych, jeśli chodzi o marki sprawiające rzetelne wrażenie. Myślę, że jest dobry. Jeśli chodzi o cenę to moim zdaniem wszystkie są bardzo drogie, niby są jakieś tańsze na allegro, ale nie wiem jak z jakością... Planuję pobawić się w przyszłości ze zrobieniem samemu pasty/olejku CBD lub z waporyzacją.
Ja mam problemy z jelitami. Gowniana sprawa, dosłownie. jeżdżę na Czechy po olejki o pełnym spektrum euphoria.
W Polsce zamawiam u
https://kushaze.pl/pl/c/Olejki-CBD/60

Ceny tez calkiem spoko. Nie daj się nabijać w butelkę z olejkiem o 5% stężeniu za 300zeta.
Najważniejsze żeby był o pełnym spektrum.

A jeśli chodzi o samo stężenie to musisz dojść do tego sam. Proponuję start od 5 i w razie konieczności w górę.
@holderteenage: zadamy najpierw najważniejsze pytanie jakie powinno tutaj paść czyli, o jaką dolegliwość chodzi?

Czemu kuracja ma służyć? Ponieważ wszystko zaczyna się od efektu jaki jest pożądany. Dopiero potem dobierane są odpowiednie preparaty z konkretnymi kombinacjami kannabinoidów.

Zaczynamy zawsze od możliwie najniższych stężeń i dobieramy dawkę indywidualnie.

W razie pytań - możesz śmiało pisać tutaj lub na PW, odpowiemy na każde z nich.

Pozdrawiamy