Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć.
Czy na #tinder naprawdę tylko chodzi o seksy?
Jestem słabe 3/10 i chciałabym w końcu sobie ułożyć życie. W realnym świecie zostali tylko ukraińcy.
Nie mam jakiś hiper wysokich wymagań. Nie jestem też głupia. Chcę po prostu ułożyć sobie życie.
Warto tam startować, czy lepiej sobie odpuścić?

#zycie #zwiazki #kichochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 18
OdległaKrowa: @AnonimoweMirkoWyznania: @PomidorovaLova: @wyjzprz2: @OstryKepucz: @wykopowynoob: @TakeshiHitano: @zjem_twoj_bigos: @sebastokrator: @eczolg321: @pandagata: @Snuffkin: @vgatka:

Wystarczy zeby szanowna OP na tinderze lajkowala tylko panow ok. 3/10 - 5/10 a Klaudiuszy omijala szerokim lukiem Dzieki temu bedziesz miala z czego wybierac. Pojdziesz na wiele randek i wybierzesz takiego ktory ci bedzie pasowal. Z tego co wiem to ci srednio atrakcyjni panowie glownie
AnonimoweMirkoWyznania - OdległaKrowa: @AnonimoweMirkoWyznania: @PomidorovaLova: @wyj...
OP: @TakeshiHitano @zjem_twoj_bigos @marcel_pijak nie chodzi o tzw. "wzięcie za siebie" czy jakkolwiek inaczej to nazwać. Po prostu budowa twarzy jest jaka jest (wysokie czoło, brzydki uśmiech spowodowany małymi zębami). Nawet profesjonalny makijaż nie jest w stanie zbyt wiele wyciągnąć. Na zdjęciach z wesela nie mogę siebie znieść, a przecież był ładny strój, profesjonalny makijaż i zdjęcia.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: marcel_pijak}
fregi: Jesteś słabe 3/10?
Ale w wypadku kobiet zachodzi jedna uniwersalna prawidłowość
Zadbaj o figure, zacznij ćwiczyć, Ładne ciało przy takiej sobie twarzy to i tak już PLUS spory. Nie chodzi o ciało modelki ale o kobiecy kształt czyli szczupłą sylwetke, wcięcie w talii, uwidocznione bioderka i proste lekko wątłe barki. Do tego zdrowo się odżywiaj i używaj naturalnych kosmetyków i delikatnego makijażu.
Ładna cera nawet przy takiej sobie twarzy robi