Wpis z mikrobloga

@Sylwestrowiczka12: cóż, każdy facet wie, że do laski 11/10 nie podchodzi się bez wlasnego mieszkania, super auta i grubego portfela bo one poświęcają 3/4 swojego życia tylko po to, zeby wyglądać ładnie i w zamian oczekują faceta, który im to da.


Każdy może i wie ale i często łudzi się, ze jest inaczej
Mirki, poprosił mnie do tańca chad 11/10 klubie i tańczył ze mną z 5 piosenek. Ale chciał mnie tylko wyruchać ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nawet nie interesowała go moja osobowość i zupełnie stracił zainteresowanie gdy jasno postawiłam granice.

Czy to znaczy, że jestem za brzydka na dziewczynę i nadaje się tylko do sexu?


@Sylwestrowiczka12: Szukanie partnera w klubie to jak szukanie partnera w burdelu.
@piwniczak: coooo? Omg, to chyba sie zaliczam do tych niewinnych, bo ja zawsze chodzilam do klubu potanczyc z kolezankami. Nigdy nikogo na jedna noc nie szukalam, chociaz czasami sie jacys chetni przewijali, ale myslalam, ze to wyjatki :O

@Sylwestrowiczka12: pamietam jak na jakims pierwszym roku studiow tanczyl ze mna jakis hiszpan, troche gadalismy, myslalam, ze spoko ziomek do pogadania, potem cos zeszlo na seks, ja zgodnie z prawda powiedzialam, ze