Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 145
kiedy szukasz sposobu na rozwścieczoną macice a cały internet mówi ZNAJDŹ W CIĄŻĘ URODZ DZIECKO

a potem mam je do kosza wyrzucić jak już spełni swoje zadanie i przestanie mnie boleć brzuch co miesiąc?

#rozowemirko #rozowepaski #mirabelkopomusz #k------a
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ortofenylofenolan_sodu: k---a może przeczytaj komentarze zanim się p------------z? XDDD

zrozumiesz że byłam, a może nawet dzięki innym mirabelkom dotrze do ciebie że czasem nie da się nic zrobić xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gfgfgfa: nie czytam komentarzy bo wykopki c---a wiedzą

No jak wierzysz jakimś zjebom zamiast iść do każdego ginekologa po kolei aż problem zostanie rozwiązany to sobie cierp
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Ortofenylofenolan_sodu:
byłam u najlepszego lekarza w okolicy, miałam wszystkie badania
po prostu mam taki s---------y organizm, nie wszystko od razu musi być chorobą

w ogóle czemu ja ci się tłumaczę, skoro sam jesteś tylko wykopkiem który, cytuję "c---a wie" XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bzyku95: tabletki proponowała mi dodatkowo ze względu na problemy z włosami, ale boję się skutków ubocznych i tego jak mój śmieszny organizm by na nie zareagował, więc dałam sobie jeszcze czas na zastanowienie
  • Odpowiedz
@gfgfgfa: Nie przejmuj się typami, którzy sami pouczają innych na temat, o którym g---o wiedzą. Podobnie jak ty mam okropnie bolesne miesiączki, pomaga jedynie ketonal (heh mój nick xD). Byłam u ginekologa ( w sumie 3), brałam tabletki antykoncepcyjne, które nie przyniosły żadnego skutku. Lekarz powiedział, że "taka moja uroda", konkretnie uroda mojej macicy, tzw. "tyłozgięcie". Lekarze od kilkudziesięciu lat nie podejmują się operacji tej wady, gdyż uznali, że jest
  • Odpowiedz
@Bellie: tak, miałam dosłownie wszystko. Generalnie im jestem starsza tym jest lepiej. Najgorzej było jak miałam 17-20 lat, a teraz już nie mdleje, nie wymiotuje, wiec skłaniam się ku temu, ze to faktyczne był mój urok
  • Odpowiedz
@somskia: kurcze, to niewesoło. Współczuję - na twoje coś nawet nie ma nazwy, więc jak komuś powiesz, że źle się czujesz, to nawet nie jest w stanie pojąć jak źle, bo przecież okres "to nie choroba". Może spróbuj ziół? Np. dziurawiec reguluje miesiączki, z tego co pamiętam są też zioła zmniejszające nieco te bóle, no i ćwiczenia ze 2 dni przed okresem i dobre nawadnianie też powinno nieco pomóc.
  • Odpowiedz