Wpis z mikrobloga

Baba na zdjęciu niżej,
-założyła Fundację „Hey Przygodo”, pomagającą potrzebującym, uzdolnionym dzieciom
-była prowadząca programu katolickiego „Raj” w TVP, w którym udział brała młodzież.
-weszła w skład kolektywu DIIL Gang, w którym uśmiechnięta promowała zdrowy styl bycia i sport.
-została ambasadorem zorganizowanych w Krakowie Światowych Dni Młodzieży 2016.
-dostała także medal Św. Brata Alberta, nagroda przyznawana szczególnie zasłużonym w niesieniu pomocy osobom niepełnosprawnym.
I cały swój wizerunek z-----a jednym homofobicznym wpisem, w którym pokazała swoją głupotę i ograniczenie światopoglądowe.
A potem dziwi się, że kluby nie chcą współpracować z homofobem xD
To tak, jakbyście powiedzieli, że nie życzycie sobie żeby dziecko chodziło z czarnoskórym do klasy bo hurr durr wolność słowa.
Owszem, jest wolność słowa, ale każde słowo niesie za sobą konsekwencje.
Szkoda, że do jej móżdżku to nie dotarło i obwinia wszystkich dookoła tylko nie siebie.
#neuropa #4konserwy #bekazpodludzi #bekazkatoli #bekazprawakow #zalesie #patologiazewsi #lgbt #homoseksualizm
c.....u - Baba na zdjęciu niżej, 
-założyła Fundację „Hey Przygodo”, pomagającą potr...

źródło: comment_OpdTkyD3g1QkKmha1nfWi77wFdeZQ4aY.jpg

Pobierz
  • 209
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czikapu ja też nie popieram filozofii lgbt. Czuje się przez nią osaczony i uważam że zakłamuje ona rzeczywistość. Co do osób o odmiennej orientacji seksualnej..cóż toleruje takie osoby ale nie zamierzam przyklaskiwac i zmieniać swojego światopoglądu na ich rzecz. Każdy ma prawo do inności ale nie należy nachalnie tego wpychać gdzie się da i przy każdej okazji. Publiczne wyrażenie swojego zdania na ten temat to święte prawo danej osoby. A ty
  • Odpowiedz
@czikapu: Ale ona nic takiego nie powiedziała, są osoby LGBT i niech sobie będą, mam je głęboko w poważaniu, tak jak one mają mnie. Dla zwykłej heteroseksualnej osoby temat LGBT jest już nużący, a jego przesadny udział w debacie publicznej doprowadza do takich reakcji jak Klepackiej.

Ja sobie życzę, żeby prezydent Trzaskowski podjął sprawę domknięcia obwodnicy warszawskiej, która dotyczy 100% mieszkańców, niż nic niezmieniającymi kartami praw osób LGBT, hotelami interwencyjnymi
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa: Fajnie że przesyłacie linki do różnych opinii ale to nie są badania. Wmawiacie ludziom na wykopie, że adopcja dzieci przez gejów jest okej. Wyjaśnię Wam co mówi na ten temat nauka: ,,Nie wiemy, czy to jest okej,,. Takich badań nie ma, bo jak można przeczytać choćby z tekstu jaki mi przesłałeś ,,Because access to legal same-s-x marriage is
so new and rare, we do not yet have research that
  • Odpowiedz
@czikapu @kuba_kuba Ja bym nie był, tak bardzo do przodu, z adopcją przez gejów dzieci. Nie ma badań czy nie skrzywdzimy ten sposób dzieci. Kilka krajów pozwoliło na taki eksperyment i za 20-30 lat będzie wiadomo, jaki jest wpływ za rozwój dziecka. No bo komu wierzyć, uniwersytetowi Stanforda czy czikapu z wykoppeel?
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa: W artykułach jakie mi przesłałeś, są opinie psychologów lub psychiatrów. Nawet w linkach które mi przesłałeś, piszą oni, że nie ma badań, bo to nowy temat. Dziedzina nauki która się tym zajmuje to: ,,ewolucja behawioralna,,. W Polsce nie praktykowana. Polecam Stanford. Dziedzina ta łącząca psychiatrię i genetykę, opisuje i bada właśnie takie przypadki. Bada na podstawie danych co wydarzyło się w drugim i trzecim pokoleniu. Bada metylację dna w
  • Odpowiedz