Wpis z mikrobloga

jakie sa realne wyniki poprawy sily w 5x5 stronglifts? robie drugi miesiac i wygla to tak:
siad 5x5 z 85kg poprawa na 102,5 kg
plaska 5x5 85kg na 92,5
ohp 5x5 42,5kg na 50kg
martwy 1x5 130kg na 145kg
wioslo sztanga 5x5 75kg na 85kg
miche trzymam na tyle na ile moje lenistwo i czas pozwala, nadwyzka kcal jest, jem troche syfu, waga poszla 3kg w gore. 180cm 89kg
I pytanie czy na 2 miesiace robienia tylko tych cwiczen 3x w tygodniu wyniki sa ok? czy gdzies daje dupy i jest kiepsko. silowo zawsze czulem ze jest slabo dlatego zaczalem ten plan, ale sam nie wiem czy ten progress ma tak wygladac. Poza znacza poprawa nog i barkow, reszta sylwetki sie sporo pogorszyla, stad lekka demotywacja i nie wiem czy warto to kontynuowac, czy progress jest z dupy i wrocic do pompowania sie splitem ( ͡º ͜ʖ͡º) Pozdrawiam serdecznie
#mikrokoksy #silownia #stronglifts
  • 4
  • Odpowiedz
@dwanadziesiec: To jak szybko progresujesz jest raczej uwarunkowane od wielu czynników, jeden dołoży 20kg w miesiąc drugi 2,5kg. Dziwne, że sylwetka Ci się tak pogorszyła skoro wrzuciłeś tylko 3kg na wagę progresując w każdym boju, rozważ minicuta/redukcje bo wątpię, że zmiana treningu pomoże i to split ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dwanadziesiec: Jest progres, jest git. Ja bym to ciągnął aż nie trafisz na jakąś ścianę. A następnie zapoznaj się z filmikami @Kasahara, o Greyskull LP dla początkujących i średniozaawansowanych na youtube. Bo można i zwiększać siłę i pompować naraz :) A nawet trzeba.
  • Odpowiedz