Wpis z mikrobloga

Kiedyś dałem się namówić na darmową konsultację z Pawłem Salamuchą, kto chociaż chwile siedzi w inwestycjach w akcje i zna inwestycyjne zakamarki youtuba, ten zna tego Pana :P Rozmawialiśmy głównie o moich akcjach, analizował to kiedy kupiłem, na jaki okres, czy stosuje analizę techniczną czy fundamentalną itp itd. Powiedziałem o dwóch swoich dużych (jak dla mnie dużych) inwestycjach na CDR i WLT, akurat to był okres bardzo głębokich korekt. Jaka była rada Pawła ? "Sprzedawaj w popłochu i pogódź się ze stratą" :D kłóciłem się z nim że inwestuje długoterminowo i nie zamierzam sprzedawać absolutnie a nawet dokupię to uszanował decyzję ale był bardzo sceptyczny. Nie zapomnę jak nazwał CDR "balonem" i wtedy już wiedziałem że piecze go dupsko że nie ma tych akcji :D ogólnie trochę beka z gościa bo tak się złożyło że po jego konsultacji (końcówka listopada 2018) akcje moich największych inwestycji ruszyły na północ ( ͡° ͜ʖ ͡°) w sumie to #coolstory
#gpw #gielda
#pociagdozyskow
karolzzr - Kiedyś dałem się namówić na darmową konsultację z Pawłem Salamuchą, kto ch...

źródło: comment_g5qw2nVtYUHhoZlRXiwKRcPkTCPoIOcT.jpg

Pobierz
  • 12
@artisss: nie jestem wróżbitą, skad miałem wiedzieć że korekta będzie tak nisko że opłacalnym będzie zrobić kółko ? założenie przy kupnie było proste - trzymać do premiery CP2077
@karolzzr: Who the fuck is Paweł Salamuch ( ͡° ͜ʖ ͡°) ? Na GPW nawet insiderzy tracą majątki a ty wierzysz w "autorytety" ? Moim zdaniem CD projekt to balon, co nie znaczy że nie warto w niego inwestować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@karolzzr: Jeśli grasz jakimiś bardziej znaczącymi kwotami, to na przyszłość radziłbym więcej takich manewrów jak ten z Wieltonem nie robić, bo w końcu utopisz w taki sposób sporą kasę. Nigdy nie masz pewności, że kurs danej spółki się odbuduje, bo wyleci jakiś trup z szafy i jest z nią pozamiatane. Uśrednianie w dół to tendencja początkujących graczy, którzy często dla samego komfortu psychicznego dokupują akcje z których już mają stratę, bo
Traderrr - @karolzzr: Jeśli grasz jakimiś bardziej znaczącymi kwotami, to na przyszło...

źródło: comment_8tGaSbqsvK5WstWLAWQFmbEPmPSsbze1.jpg

Pobierz