Wpis z mikrobloga

Drogie mirki, potrzebuje Waszej pomocy mentalnej, mam możliwość wyjechania za granice na ile mi się podoba, aby zarobic kilka groszy, lecz obawiam sie ze znowu popadnę w jakaś depresje, zamknę sie w sobie, i będzie jeszcze gorzej niż było.
Dodam ze w Polsce tez nie mam żadnych znajomych, ale jakoś sobie radzę z wiecznymi nadziejami.
Każda rada miłe widziana, pozdrawiam
#emigracja #depresja #pytanie #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #psychologia
#gorzkiezale #feels
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mlody_Adi: Jeżeli nie masz znajomych tak jak mówisz to jedź nic pewnie na tym nie stracisz a i możesz zarobić i poznać nowych ludzi, coś zobaczyć i przeżyć. Ja osobiście pozbyłem się 90 procent moich znajomych i został mi jeden najlepszy. Wyjechałem i powiem Ci osobiście że to jedna z najlepszych decyzji bo teraz wracam znowu.
@Mlody_Adi: A dlaczego to była moja najlepsza decyzja? To proste. Nic mnie w Polsce nie trzyma (poza rodziną) Nie mam dzieci, kredytu ani żadnych innych tego typu rzeczy. Zaczynałem jako zwykły pracownik agencyjny z tym, że mi jako jedynemu z mojej agencji udało się pracować w jednym miejscu przez prawie rok. W tym czasie przez ręce przeszło mi maase ludzi. Polacy, Czesi, Ukraińcy, Węgrzy i Rumuni. Zaznaczmy tutaj, że miałem sprawdzać
@Mlody_Adi: Niemcy... Tam pracowałem przez pół roku i szczerze zajebiście nie lubię tego kraju. I nie wiem może ja miałem takiego pecha, że z Niemcami cholernie ciężko pogadać po angielsku bo albo nie chcą, albo nie potrafią. To była północna westfalia... No, ale chociaż zobaczyłem jak dzieci wyprowadzają kucyka na spacer jak psa :D I może brak znajomych coś oznaczać albo i nie. Za granicą nie będzie miało to znaczenia. Rób