Wpis z mikrobloga

Cześć, Mircy, mój pierwszy post tutaj, aby się was poradzić.
Od jakiegoś czasu noszę się z myślą kupienia małej konsoli Nintendo i mój wybór padł na New Nintendo 2ds XL, na empiku można kupić za 599pln w wersji animal crossing. Czy wiecie może, czy gdzieś znajdę ją w jakichś lepszych pieniądzach? Znalazłam jeszcze wersję pikachu za 499, ale jednak jakoś średnio mi odpowiada bujać się z takim pokemonem.
#nintendods #ds #3ds
  • 8
@Emill też o tym myślałam, niestety mam już tak, że nie cierpię mieć rzeczy po kimś, bo mnie to po prostu odrzuca, dlatego mówię o nówce
@sahacz: rozumiem mam podobnie, ale...
ja pierwszego n3dsa w wersji XL kupiłem nowego, do tego zasilacz, pokrowiec, stacja dokująca... wydałem jakoś 1200zł...
kilka miesięcy później za niecałe 600zł kupiłem drugiego, w wersji bez XL, w takiej samej konfiguracji z dwoma kompletami wymiennych okładek... a stan - naprawdę bardzo ładny.

ale jak nowe... na allegro zobacz - są po 500zł
https://allegro.pl/oferta/new-nintendo-2ds-xl-tomodachi-life-purple-gw-sklep-7853776762
@sahacz sprawdź na Amazonie, ja swojego New2DSXL kupowałem tam niedawno za około 550 zł i darmowa wysyłka (nowy, czarno-turkusowy)

Btw warto poszukać i konsolkę kupić tanio bo biblioteka gier jest już na ten moment tak porażająco wielka, że ciężko się powstrzymać od wydania miliona monet na gierki ( ͡ ͜ʖ ͡)