Wpis z mikrobloga

@Qraape: OMG moja babcia też ma metalowy nóż z białą naklejką a'la ceramiczny XD


@czikapu: to jakaś plaga jest, mój ojciec już drugi raz się naciął na taki zestaw "ceramicznych" noży ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
co to za konstrukcja "na nowe mieszkanie"? Na mieszkanie to się kredyt bierze jak już.


@Shatter: normalna, zamiast "z okazji" mówisz "na". Tak samo jak "dostałem na urodziny/rocznicę/wesele".
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@n0xx: @Bouquet: @taki_tam_ktos: @wyporkiewicz: @taraqui: @Gixaar: @xeorrro: @zdzisekmalina: @CzajnikZniszczenia: @wykopowynoob: @menel_z_gronostajem:

Ja, wstrętny, straszny wnuczek, wymieniłem PREZĘT I PRZYSZŁOM PAMJONTKE PO BAPCI na paczkę zajebistych Pryncypałków. Uważam, że zyskalem na tej transakcji ( ͡ ͜ʖ ͡)
Dziękuję Pan @tyqp
Qraape - @n0xx: @Bouquet: @takitamktos: @wyporkiewicz: @taraqui: @Gixaar: @xeorrro: @...

źródło: comment_9vUVeAYTQG6T75VE2hf2xcmktNTMQi1Y.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Shatter: ale nowe mieszkanie już tak, nie słyszałeś nigdy o chociażby parapetówce?
Zresztą kupno samochodu to też okazja, zawsze warto świętować sukcesy.
  • Odpowiedz
@Shatter: ale okazja do dawania prezentów również, bo dlaczego nie?
Na parapetówkę i tak chyba nikt nie przychodzi z pustymi rękoma, a przynajmniej w moim otoczeniu się to nie zdarza.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Limonene: gadasz z typem, który podnieca się na mirko składem w FIFA ( ͡° ͜ʖ ͡°) Świętowanie sukcesów, mieszkania, imprezy to dla niego obce tematy, nie zrozumie o co kaman ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz