Wpis z mikrobloga

Sorry że to napiszę ale ta gra jest strasznie nudna. Myślałem że się coś zmieni, grałem, grałem ale już rady nie daję. Graficznie to najwyższa półka, tak samo dźwięk ale już niektóre animacje, mimika i gameplay pokazują że to jednak nie ten poziom. Idziesz, idziesz, idziesz, a potem jeszcze idziesz, następnie dalej idziesz i idziesz i idziesz aby sobie strzelić. Raz. Potem idziesz, idziesz i znowu (ku zaskoczeniu) idziesz aby nacisnąć jakiś przycisk czy przesunąć wajchę. Potem musisz się wrócić skąd przyszedłeś więc znowu idziesz i idziesz, strzelasz raz bo jakiś potwór się pojawił ale potem znowu idziesz. Dochodzisz do tych pachołów co się nazywają twoimi kompanami i załącza się #!$%@?. Ale nie że takie zwykłe, tylko #!$%@? jaki to ARTJOM JEST ZAJEBISTY. Potem coś #!$%@?ą, już nawet nie wiem co, bo nie słucham. Ta szczekająca locha trochę #!$%@?, bo wiecznie ma jakieś pretensje do ojca. Sru, bunkier, kanibale, ciasne korytarze, bredzenie, #!$%@?, Haker Idiota co hakuje płyty główne Pentagonu nie stukając w ogóle w klawiaturę tylko w powietrze. Wszyscy machają rękami jak #!$%@?, ucieczka z bunkru w zrywającej klapersy z nóg (ta, jasne) scenie w której goni nas zalew kanibali-klonów. Jeden model powtórzony setki razy, wszyscy wylewają się dosłownie z powietrza co widać. Zatrzaskuje się brama, postacie znowu #!$%@?ą, #!$%@?ą i #!$%@?ą. Locha znowu pokazuje że ma większe jajca od ojca, jako jedyna stąpa twardo, patrzysz na mapę i odpływasz, bo masz dosyć ich pieprzenia głupot. W tym momencie miałem dość, wyszedłem do Windowsa i przez kilka minut patrzyłem na pulpit, potem spojrzałem na oceny tej gry i albo ja kupiłem podróbę robioną przez hmm... rumunów, albo to nie jest gra dla mnie. Cały tekst traktujcie trochę z przymrużeniem oka. Jak komuś się ta gra podoba to spoko, nie mam zamiaru odbierać wam radochy z grania, piszę tylko jak ja widzę tą grę.
#gry #pc #metroexodus #metro
ciemny_kolor - Sorry że to napiszę ale ta gra jest strasznie nudna. Myślałem że się c...

źródło: comment_LUtHZf7hRHXf2dBxBFqI3CHo6qhObZJx.jpg

Pobierz
  • 8
@papryka_amorki: tutaj też tylko na otwartym powietrzu da radę im uciec. Gdzieś w zamkniętej lokacji już musisz ubić. To samo z ludźmi. Masz się przedrzeć na łódkę, #!$%@? że po najprostszej linii z brzegu do łódki przeszedłbyś w sekundę nie zabijając nikogo. Designerzy wymuszają aby iść wyznaczoną ściezką przez inne łódki i multum wrogów, których musisz zabić, bo inaczej będziesz wykryty.
@ciemny_kolor: No właśnie ja sobie myślałem żeby sobie nawet kupić. No to wpierw oczywiście ściągam Epic, próbuje założyć konto na moim mailu, a tam co? Jakiś bot już sobie założył na nim konto. To ja od resetuje hasło na tym "koncie" wysyłając maila żeby te konto usunęli, na mailu, wszędzie.

#!$%@?ć Epic kurde! ( ͠° °)
@ciemny_kolor: mam odmienne odczucia co do tej gry, chociaż poniekąd rozumiem OPa. Stalkery przeorałem i podstawki, i mody, w poprzednich Metrach też się świetnie bawiłem. Ale ja lubię ten klimat, za to Falloutów nie kupuję kompletnie, mimo że są to gry zbliżone w pewnym sensie. Gram sobie w Metro Exodus i mam frajdę, ale wiem, że wielu osobom bym tej gry nie polecił, bo się zanudzą xD