Wpis z mikrobloga

ja #!$%@? #!$%@? co za #!$%@? pracodawce mam.

Co się robi jak się chce mieć KUP 50% ale w umowie tego nie ma zapisanego?
Co msc naliczałem te #!$%@? gówno, wypełniałem rubryczki, #!$%@?łem się z gitem itp itd żeby to dostać, a teraz te #!$%@? z payrolli mi mówią -PANU NIE PRZYSŁUGUJE. I #!$%@? I CZEŚĆ.

Patrze w umowie jedynie mam zapis że na 80% przysługuje mi 50% KUP w załączniku, ale w głównej umowie nie ma do tego odwołania...

Ja #!$%@? chyba zaczne szukać nowej roboty, bo to gówno to dla mnie 13 pensja.

Oczywiście HR mnie zlewają, a jak podpisywałem umowe to się 10razy ich pytałem czy będe mieć te KUPY czy nie.

Teraz pytanie: czy mogę to cofnąć wstecz?
#programista15k #programowanie #testowanieoprogramowania ##!$%@? #podatki
  • 6
@jedzbudynie możesz się samemu rozliczyć, ja do końca czerwca miałem wypłacane koszta autorskie przez pracodawcę, od lipca do grudnia nie miałem, w pit 37 cały rok rozlicze jakbym miał autorskie, wtedy dostanę zwrot nadpłaty podatku.
@piolem: Na umowie mam koszta autorskie, tylko pracodawca stwierdził, że się ich pozbędzie :D za każdy miesiąc razem z pracodawcą podpisywałem taki kwitek, że coś tam zrobiłem i należą mi się koszta. Spytaj jakiegoś księgowego czy jak nie masz na umowie to możesz się rozliczyć, ja bym się rozliczył, najwyżej US tego nie zaakceptuje i będziesz musiał zrobić korektę, ale jak masz jakieś potwierdzenie, że ci się należą to próbuj.