Wpis z mikrobloga

@Qullion: to nie było u mnie więc wszystko na mega spontanie. Następnym razem lepszy stół, lepsze oświetlenie, lepiej dopięte sprawy techniczne streama (aby nie zerwało tak jak tym razem 3 razy to miało miejsce).

No powiem Ci że po 10 godzinie odczuwałem już dośc mocno niewygodną pozycję ale uparłem się, że skończe.
Na pewnoe też będę segregował klocki aby czas składania się tak drastycznie nie wydłużał, bo to może męczyć widza.
@Qullion: i na ten rok to będzie na tyle...
Chcę zgromadzić jak najwięcej unikatów. Taki rodzaj inwestycji ;)
Poza tym mam małe dziecko - kiedyś bedzie miało frajdę.
Coś byś zmienił, jakiś inny zestaw (pod kątem kolekcjonersko inwestycyjnym)?
@biosy_: ja kupuje to co mi się podoba i ty pewnie tak samo, więc to twoja decyzja, ale widzę, że są jeszcze takie zestawy jak 75222, 71043, 71040, 10261. Po prostu sam musisz siąść i przeanalizować, które są fajniejsze.
@biosy_: tez za kazdym razem mowie ze to ostatni zestaw na najblizszy czas... i kupuje nastepny. Bardzo latwo przychodzi powiekszanie listy swoich „celow do kupienia” ;)
@paluszer: ja to traktuje jako inewstycję... choć nie da się ukryć, bardzo wciągającą inwestycję ;)
Pierwszy zestaw, który kupiłem (42096) nie był przemyślany - teraz celowałbym w jakikolwiek unikat, bo ten RSR pewnie nigdy nim nie będzie ;)