Wpis z mikrobloga

#zegarki #watchboners
Panowie szukam jakiegoś ciekawego paska do niebieskiej tarczy zegarka-coś bardziej na co dzień.
Sam zamysł mam już w głowie (niebieski pasek/białe szycie) jednak myślę nad materiałem wykonania- ktoś miał okazję dotykać kilku pasków i jest mi w stanie podać różnice między powiedzmy strusiem/rekinem a krokodylem?
  • 12
@Suplement_Diety: ładnie mu będzie na rekinie. Jedna tylko uwaga. Oczywiście kto jak lubi. Jednak takie paski (szlachetniejsze) to zakladalbym na adekwatne okazję bardziej niż na codzień. Raz, że może to powodować że zegarek będzie bardziej elegancki niż reszta ubioru. Po drugie, niech to będzie pasek z aligatora, rekina czy żółwia blotnego ale będzie on się niszczył jak każdy inny.
@AllieCaulfield: rozumiem jednak przewiduje, że jeśli wskoczy on na motylka to aż tak szybko się nie zniszczy,dodatkowo nie chce go oszczędzać jakoś specjalnie bo tych okazji z reguły nie jest za wiele- może okazać się, że zegarek będzie już w opłakanym stanie a pasek nówka :) finalnie jeśli chodzi o samą elegancję to myślę, że raczej "głupi nie rozumie, mądry nic nie powie" tj tylko ja i nieliczni będą wiedzieli, że