Wpis z mikrobloga

#pkp #pociag #pytanie
Kto mi wytłumaczy czemu jak pokazuje bilet z komórki to muszę pokazać dowód osobisty, a jak go wydrukuje to nie? Właśnie miałem druga kontrole na tej samej trasie, pierwszy sprawdzał mi dowód bo z komórki. za drugim razem pokazałem fizyczny bo akurat robił za zakładkę do książki i nie sprawdzał
Osobie obok z biletem w komórce sprawdził
Wtf xD
  • 27
@xetrov XDD większej głupoty nie słyszałem, ale czego oczekuje od debila przesiaknietego PRLem.

Policje do 300 osób, leczyles sie w psychiatryku? Poza tym to kolejne straty przewoznika.

Po drugie to nie problem właściciela biletu, a konduktora, bo widać że Twoj mozdzek nie pojmuje że to jego praca xD

Powiem Ci - takich przypadkow bylo okolo 20 dziennie jeszcze kilka lat temu z biletami z kartoników xD

lecisz na czarno bo na debili
to jego praca


@Shishu: yep, kwintesencja PRL-u - nie zastanawiaj się czy praca ma sens, ważne, że jest co robić. Szkoda że konduktor nie musi jeszcze przepytywać pasażerów na granicy województwa o cel podróży, ale by było pracy!

@Shishu: nie dziwi mnie to że się poddałeś, jak się nie ma argumentów to trzeba uciekać. To mały problem, dużo gorzej, że pełno jeszcze jest w tym kraju ludzi z Twoją mentalnością
@xetrov Jesteś nie do końca normalny z tym PRLem. Taki system obowiązuje w całej Europie i połowie Azji, a Ty ciągle tylko tym jednym argumentem.

Dyskusje wygrałem, bo z Twojej strony nie pojawiły się żadne argumenty na rozwiązanie problemów, które przedstawiłem.

Zrobiłeś z siebie idiotę, ale po Twoich wpisach zauważyłem że nie pierwszy raz. Trzymaj się komuchu.
@Shishu: a bilety internetowe nie mogłyby być sprzedawane na konkretne miejsce? Wtedy nie byłoby ryzyka że 300 osób go skopiuje - bo ktoś siedzi nie na swoim miejscu to go prosisz żeby przeszedł tam i jak jest zajęte to jeb jeb mandat (nie chce się kłócić, po prostu szukam rozwiązania?)