Wpis z mikrobloga

Mirki, mam pytanie. Co wam przeszkadza w tym, że matki, które bardzo ciężko pracują w domu i wychowują dzieci dostają pieniądze z programu 500+. Po pierwsze to one na prawdę pracują, namęczą się i nic za to do niedawna nie dostawały, a na przykład taki programista kliknie pare razy w klawiature i dostaje 10 k miesięcznie. A tymczasem taka matka czworga dzieci dostaje tylko 2 tysiące złotych od państwa. Wiecie ile to jest roboty? Zmienianie pieluszek, mycie podłóg, wysyłanie dzieci do szkoły, robienie obiadu itd. Macierzyństwo to też praca. Poza tym co was to interesuje, to nie wasza sprawa.

#pytanie #kiciochpyta #madka #p0lka #pis #500plus
K.....0 - Mirki, mam pytanie. Co wam przeszkadza w tym, że matki, które bardzo ciężko...

źródło: comment_9P8H2LtRxGFxNk2pF9S3aJzrwqA80Azv.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 9
@Kawka00
Problem jest taki ze one nie zarabiaja 500+ a dostaja z naszych podatkow - i tu rozumiem oburzonych

Ale z drugiej strony oburzeni mysla ze ta kasa mogla by isc na nowe drogi zamiast na socjal
Problem jest taki ze:
Oburzeni do konca nie kumaja wplywow do budzetu i traktuja 500+ jak socjal
  • Odpowiedz
@Kawka00: przewijanie gowniaka to praca nie wymagająca żadnych kwalifikacji - żeby dobrze klikać w komputer musisz być ekspertem w swojej dziedzinie. Właśnie dlatego matkom p0lkom się prawie nic nie daje, zgodnie z wartością ich pracy xD
  • Odpowiedz
@Kawka00: gotowanie obiadu, sprzątanie podłogi, odkurzanie robi się nawet wtedy kiedy nie ma się dzieci. Dzieci powinno się mieć z wyboru, bo się chce, a nie sprowadzać ich do pieniędzy. Dzieci nieco starsze tez już sprzątają tez mogą pomoc rodzicom wiec wtedy 500 plus powinno się nie przyjmować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Kawka00: dawanie d--y i bawienie dzieciaków. Super praca wymagająca wysokich kwalifikacji. Cała Afryka w takim razie to p--------e Einsteiny.
You gonna need bigger bait.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kawka00: one na prawdę pracują, namęczą się i nic za to do niedawna nie dostawały
No mi by w życiu nie przyszło do głowy żeby mi ktoś płacił za wychowywanie własnego dziecka, bez przesady k---a xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kawka00: taki #programista15k tak naprawdę zarabia z 25k tylko 10k płaci podatków. A może on sam też chce mieć dzieci, stara się odłożyć żeby móc kupić mieszkanie i mieć gdzie to zrobić oraz nie musieć żebrać o pieniądze na ich utrzymanie i wychowanie.
Przez pijawy społeczne sam będzie mieć mniej dzieci albo będzie je mieć ileś lat później, bo musi płacić na czyjeś dzieci.

Także niby jak to
  • Odpowiedz