Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 382
Chciałbym podziękować nieznajomej dziewczynie, która pomogła @Jormungand po tym jak jakiś randomowy zjeb potraktował go gazem pieprzowym.
Stało się to przed Coyotem, do którego się przeniósł before, mijał iluś mirków przed lokalem i w okolicach lokalu prosząc o pomoc, bo wiadomo co się dzieje po dostaniu w ryj gazem i po dłuższym czasie jak zaczął już troszkę panikować (co w tej sytuacji jest normalne) pomogła mu jako JEDYNA nieznana mi dziewczyna , udało jej się zadzwonić z jego telefonu do mnie i poczekała z nim do mojego przyjścia, żebym ogarnął sytuację i bezpieczenie ulokował go potem w hostelu.
Tak więc jeszcze raz dziękuję, a resztą po tym jak się zachowała po prostu gardzę.

#krakowskiewykopparty
  • 73
  • Odpowiedz
przed Coyotem


@d0t3r: Niestety, ale ta knajpa po prostu niesie za sobą dziwne zdarzenia - nie pierwsza nieprzyjemna historia z nią związana, którą słyszę :/
  • Odpowiedz
@Vasterek_: @RatKing: @Chris_Cornell: @Jezus_z_Galileii: Takie komentowanie, że za darmo nie dostał to intelektualny rak. Naprawdę nie mieszczą się niektórym ludziom w głowach sytuacje, gdzie trafi się na debili którzy mają po prostu ochotę komuś #!$%@?ć? czy wypieracie takie sytuacje bo inaczej wasza bańka pięknego świata pęknie i będziecie się bać z domu wychodzić? xD Owszem można dostać "za nic". Ja kiedyś jechałem na rowerze
  • Odpowiedz