Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 382
Chciałbym podziękować nieznajomej dziewczynie, która pomogła @Jormungand po tym jak jakiś randomowy zjeb potraktował go gazem pieprzowym.
Stało się to przed Coyotem, do którego się przeniósł before, mijał iluś mirków przed lokalem i w okolicach lokalu prosząc o pomoc, bo wiadomo co się dzieje po dostaniu w ryj gazem i po dłuższym czasie jak zaczął już troszkę panikować (co w tej sytuacji jest normalne) pomogła mu jako JEDYNA nieznana mi dziewczyna , udało jej się zadzwonić z jego telefonu do mnie i poczekała z nim do mojego przyjścia, żebym ogarnął sytuację i bezpieczenie ulokował go potem w hostelu.
Tak więc jeszcze raz dziękuję, a resztą po tym jak się zachowała po prostu gardzę.

#krakowskiewykopparty
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@d0t3r a za co tak go potraktował? nie żebym był jakoś nieprzychylnie nastawiony, ale gazem nie dostaje się za nic. Mieszkam w Krakowie 25 lat, często jestem na mieście i nigdy mi się jakoś nie udało dostać gazem czy komuś przy mnie. Oczywiście nie wskazuje tutaj kogoś winy. Tylko naprawdę jestem ciekawy co takiego musiało się stać :)
  • Odpowiedz
@Vasterek_ za nic, ot wziąłem winkiel i dostałem po oczach, nie jestem typem człowieka który szuka zaczepki. Tez jestem często na mieście i w sumie pierwszy raz mi się zdarzyło coś takiego :d
  • Odpowiedz
@d0t3r: To uczucie, gdy czytasz na wykopie dramaty imprezowe piwniczaków, a nigdy nie widziałeś takich p--------h akcji na żywo, a na browarach jesteś 10 razy w miesiącu.

Za darmo nie dostał.
  • Odpowiedz
@Jormungand: Albo masz życiowego niefarta, albo czegoś nam nie mówisz. Nigdy w życiu na mieście nie dostałem gazem, widziałem 2 razy jak ktoś dostał i było to w pełni zasłużone.
  • Odpowiedz
Przykra sprawa. Nie lekceważę jej. W sobotę o 15 odniosę się do niej publicznie na konferencji prasowej.

A tak serio to dziękuję bardzo @Malorie oraz @d0t3r za ludzkie zachowanie, które najwyraźniej dla wielu już stało się czymś abstrakcyjnym...

@Jormungand - dużo mrugaj, żeby naturalne łzy wypłukiwały kapsaicynę z okolic gałek ocznych, płucz i namaczaj spryskane miejsca mlekiem (zwłaszcza powieki, okolice oczu), a jeśli gdzieś masz albo możesz kupić sól
  • Odpowiedz