Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 382
Chciałbym podziękować nieznajomej dziewczynie, która pomogła @Jormungand po tym jak jakiś randomowy zjeb potraktował go gazem pieprzowym.
Stało się to przed Coyotem, do którego się przeniósł before, mijał iluś mirków przed lokalem i w okolicach lokalu prosząc o pomoc, bo wiadomo co się dzieje po dostaniu w ryj gazem i po dłuższym czasie jak zaczął już troszkę panikować (co w tej sytuacji jest normalne) pomogła mu jako JEDYNA nieznana mi dziewczyna , udało jej się zadzwonić z jego telefonu do mnie i poczekała z nim do mojego przyjścia, żebym ogarnął sytuację i bezpieczenie ulokował go potem w hostelu.
Tak więc jeszcze raz dziękuję, a resztą po tym jak się zachowała po prostu gardzę.

#krakowskiewykopparty
  • 73
  • Odpowiedz
@gzres myślę, że jak ktoś chce to.zawsze znajdzie zaczepkę, sam też nigdy kłopotów nie szukam, a raz w biały dzień Sebix w podziemiach w Wawie chciał mi #!$%@?. ;-)

@Jormungand
@R039
@Malorie
Zastanawiam się jak to jest mieć znajomych na Mirko, nikt z moich znajomych nigdy nie słyszał o wypoku. xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@d0t3r: ludzie nie hejtujcie, ze za darmo sie nie dostaje. Wycieczka szkolna (!!) Prowadzona przez kolege na miescie zostala zaatakowana gazem przez chorego poyeba. Dzieci 14-letnie!!! Cos kolo maja 2017.
  • Odpowiedz