Wpis z mikrobloga

Ojciec dzwoni i zaproponował mi żebyśmy poszli na pizzę. Tak się składa że ta pizzeria którą mi zaproponował mieści się w gminie w której mieszka Natalka z humana
Małe szanse, że ją spotkam, ale jak spotkam to zrobię taki zapas zdjęć, że starczy mi na rok walenia konia (tylko to mi pozostało przez karłowatość 168,5cm, polacki ryjec 1/10 i zakola). No i zjem pizzę przy okazji.
Póki co gram w polską dynamiczną grę MMORPG, w której można grać aż 6 profesjami (w tym wojownikiem), w którą gram już 10 lat i dziś dostaję solidny łomot. Siedzę zakapturzony przed kompem bo przed chwilą ktoś dzwonił domofonem a #fobiaspoleczna mocno więc oczywiście nie odebrałem
#przegryw #stulejacontent #tfwnogf
k.....y - Ojciec dzwoni i zaproponował mi żebyśmy poszli na pizzę. Tak się składa że ...

źródło: comment_ZBHZi9IKsQguF8rKwP78OVrAAVQAhFtF.jpg

Pobierz
  • 15
@kylian_embappe: @kiedysbylemnormalny: nawet nie wiecie chłopaki jak mnie boli fakt, że muszę przyznać wam rację XD
w margonem gram od 1 stycznia 2011 roku, main paladyna totalny. grałem tylko paladynem na tych starszych umkach i lubowałem się w niskich przedziałach poniżej 100 lvla. nigdy nie miałem full legi setu, ale a to eq za jajka + eve hera, a to eve hera + 1 lega, a raz nawet udało mi