Wpis z mikrobloga

Mój wczorajszy wpis dotyczący wyższości dziewczyn ze Skandynawii nad p0lkami mocno zabolał wykopowe witaminki, więc postanowiłem pociągnąć ten temat. Dziewczyny ze Skandynawii #!$%@?ą się o wiele lepszą grupą genów od polek, są silniejsze,płodniejsze, i dłużej żyją (nie wspominając już o tym, ze prowadzą zdrowy tryb życia, lepiej sie odżywiają i dużo ćwiczą). Na plus dla Skandynawek działa również ich mentalność, typowa p0lka tylko patrzy jak naciągnąć jakiegoś beciaka na kasę/dziecko i się ustawić, podczas gdy skandynawki traktują swoich mężczyzn jak rownoprawnych partnerów, nie muszą ich naciągac na hajs bo zarabiają wystarczająco dużo. Wiem że to dla was szok, bo od małego macie wmawiane przes swoich ojców cuckow ze jesteście najpiekniejsze itd. no ale rzeczywistość jest inna, im prędzej przejrzycie na oczy, tym lepiej dla was.
#p0lka #takaprawda #stulejacontent #przegryw
K.....r - Mój wczorajszy wpis dotyczący wyższości dziewczyn ze Skandynawii nad p0lkam...

źródło: comment_jUa4qFU0oc1ujF7sPN73Uvy1NXM0rfAG.jpg

Pobierz
  • 174
@Konor_MakGregor po prostu nie mogą odstawać, aż tak bardzo od polskich niebieskich pasków. Więc trudno żeby były tu same miski 10/10. Większość to 5/10 i taka bardziej pasuje do typowego polskiego niebieskiego 2/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°). W Skandynawii masz przystojnych chadow 190 wzrostu, wysunięta szczęka, bujna fryzura, umięśnione ciało to do takich chadów muszą być 10/10 różowe. W Polsce masz samych niebieskich z kartoflanymi twarzami, brzuchami piwnymi
@Konor_MakGregor: #!$%@?ąc od wartości merytorycznej wpisu, który jest oczywistem baitem, to ło jezusicku, jak kisnę z #!$%@? różowych broniących tutaj swojego honoru p0lki, przede wszystkim przez atak na matkę OPa i te laski ze zdjęcia

dobrze że twoja Stara nie związała się z p0lakiem i nie wysrala kolejnego p0laczka

te dwie od prawej wyglądają jak strasznke wytapetowane 40

Przeciętnie i wulgarnie wymalowane


xDDDDDDDDDDDDD piękny ból dupecji, oj piękny
@Konor_MakGregor: napisz o wyższości śniadych mężczyzn nad Polakami, i że nieprzypadkowo Polki wolą muslimów od śmierdzących Polaków i patrz na ból dupy wykopków xD Tutaj można nawrzucać na Polki wszystko. Można pisać że nawet Ukrainki są lepszymi kobietami, żonami itd. W odwrotną stronę napisz, to spotka cię lincz. Całe szczęście, że Mirki to taka esencja męskości ( ͡ ͜ʖ ͡)
Taaak szczególnie w takiej Norwegii gdzie jest mało ludzi i przez to bliżej lub dalej spokrewnieni ze sobą się krzyżują i powstają te idealne skandynawskie loszki, będące nosicielkami zmutowanych genów ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak serio, to ludzie ze Skandynawii są atrakcyjni z wyglądu, ale maja pstro w głowie (szczególnie młodzież)są dzicy i zamknięci w swoich kręgach.