Wpis z mikrobloga

@janiszewski152: 8h dziennie z sobotami, bez dodatków, czasami jakieś nadgodziny, czasami trafi się niedziela. Ogólnie robi się 200-210h ale praca przy pulpicie sterowniczym na produkcji, bardziej nużąca nic męcząca. Zgadza się, 3 klasa + kinder jeszcze na jedno dziecko w pl, idzie przeżyć.
@StanislawAniol: no ok, ale to nadal ma sie nijak do pytania ile zarobi swierzak prosto z pl na magazynie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ty juz ustawiony jestes, gadasz po de, masz zmieniona klase podatkowa, robisz nadgodziny dodatkowo platne. Gość dostanie minimalna stawke na 150h + zeitkonto i tyle
@sznapi: Przez agencje zarabiam 1300 euro bez ale z nadgodzinami po 9 godzin ale to agencja to #!$%@? a nie robota. A Ci normalni firmowi pracownicy, ale tutaj trzeba juz umiec język zeby pracowac z tego co wiem zarabiają coś koło 1700-2000 euro. Zależy ile premii i ile godzin sobie nabiją. Tak na czysto, bez żadnych premii i nadgodzin, pracując 5 dni w tygoniu, mysle ze 1500-1600 przytulają.
pytania ile zarobi swierzak


@janiszewski152: nie "swierzak" a szarak. Ja taki byłem w zeszłym roku w czerwcu jak wyjechałem, pierwsze pensje na 1 grupie brałem 1600€ na rękę . Teraz od nas wywalili kolesia bo były redukcje a on był podpadziocha bo lubil zaglądać w kielich, od razu znalazł drugą robotę, pracują po 10h ale na 1 grupie zarabiają ponad 2k, też z hotelem za free, bez języka, produkcja prefabrykatów betonowych.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Naturmensch czy ja wiem, raczej niespecjalnie, grunt to nie byc glupim, miec jakies pojecie o technice zwiazanej z maszynami i umiec poslugiwac sie narzedziami. Do tego kumac po niemiecku no, zeby nie bylo sytuacji ze ktos ci cos tlumaczy jak sie cos robi a ty bd na niego patrzec jak wol w malowane wrota