Wpis z mikrobloga

@Murasame: To nie ma żadnego związku. Gry się sprzedają lepiej na konsoli bo tak marketing je wykreował - jako cool maszynki do gier. Do tego większość ludzi to idioci którzy nie wiedzą co kupują nawet (nie umieli by też spiracić gry XD). Nie zdają sobie sprawy że płacą tą samą cenę za grę która jest wybrakowana jakościowo w stosunku do tego co można mieć na kompie. Nie zdają sobie sprawy że
@Mathas: po pierwsze to duzo ludzi piraci żeby sprawdzić czy im gra pasuje, tak jak kiedyś sie pobieralo dema, a druga sprawa to gdyby nie piractwo to gry byłyby zapewne o wiele droższe, a po trzecie to gdyby nie piractwo to bym nie grał praktycznie w nic bo nie mam pieniędzy xD
@drzuo:
Nie wiem czy trollujesz czy piszesz na poważnie. Konsola jest przede wszystkim tania, ja sobie ostatnio kupiłem na promocji za 900 zł PS 4 tylko po to, żeby przejść parę gier dostępnych tylko na tę platformę, to są po prostu grosze. Najtańszy komputer, który nadaje się do grania kosztuje z 2,5k i jest oparty na słabym Ryzenie i RX 570, za tę cenę jest wersja PRO PS 4 + 1k
@Mathas: I tak nikt w to nie uwierzy ale gdyby nie było możliwości piracenia gier to bym po prostu w nie nie grał i tyle. i tak teraz wychodza takie gówna że tych gier nie chce sie piracić bo szkoda na nie czasu
I tak nikt w to nie uwierzy ale gdyby nie było możliwości piracenia gier to bym po prostu w nie nie grał i tyle. i tak teraz wychodza takie gówna że tych gier nie chce sie piracić bo szkoda na nie czasu


@ziel0ny: To samo jest z filmami i serialami. Ludzie się chełpią jak to mają Netfliksa i jacy to są legalni a potem oglądają na tym jakąś Jessicę Jones XD
@drzuo: Piracenie jest spoko. Dobre tytuły warto kupić a gówna niech giną :P
Prosty przykład Dragon Age Origins- zajebista gra, obroniła się więc kupiłem.
2 i Inkwizycja to szajs więc nawet 1zł nie wydam na to :P
Wiedzmiń 3 to samo, 0 drm gra się obroniła i warto kupić podobnie jak 2 czy 1.

Piractwo to bardzo dobre zjawisko, taka darmowa reklama. Myślicie że gdyby nie było piractwa Gra o tron
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Murasame: Właśnie jeżeli chodzi o tanie granie to chyba PC wygrywa, bo możesz mieć fajne gierki za darmo ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ(
@wysuszony: no to sobie mogę pobrać z innego źródła niż torenty i wtedy juz nie udostępniam, jadyny który próbuje zakłamywać prawdę to ty bo ja nie mam problemu z tym że pirace i mogą mnie nazywać zlodziejem, ja mam to w dupie a ty na sile próbujesz usprawiedliwiać oglądanie filmów w necie bez płacenia