Wpis z mikrobloga

@@@ Wpis jeszcze raz, dlatego że dopiero DZISIAJ zaczynam, a jednak przez te 10 dni sylwetka się trochę zmieniła + nagrałem filmik jak to wygląda z rąsi @@@

Okej, opiszę swoje wyjście z redukcji(bo sami chcieliście), natomiast będę to robić stopniowo, bo wszystko zależeć będzie od tego jak będzie:
- wyglądać sylwetka, samopoczucie, siła, itd.
Zmiany w diecie będę wprowadzać co ~7/10/14 dni(zależne od powyższego) i będę robić nowe wpisy.
Wstawiam fotki na totalnym wypłukaniu glikogenu ale o to chodzi mi właśnie, żeby pokazać jak sylwetka się będzie zmieniać( odsłaniać detale, wtedy też zrobię fotki w normalnym świetle i pozach, a nie z rączki, na szybkości bo głodny jestem xD) przez nabijanie kaloriami i odstawienie cardio.
Jak patrzę na fotki(robione dzisiaj) to w sumie żadnych detali już nie widać, a jeszcze tydzień temu było spoko :>. Okej, więc najpierw trochę jak teraz to wygląda:

Wymiary:
Waga: 77.5kg
Wzrost: 176
Pas: 75.5cm
Talia: 71cm
Łapa: 39.5cm
Klata: 114cm
Udo: 61cm
BF: mierzony fałdomierzem ~7%

5 treningów siłowych
6x 60 minut cardio(5x po siłowym, 1x w DNT).
Dieta rotacyjna i taka też będzie cały czas - więcej kalorii w DT, mniej w DNT(przewaga tłuszczy w DNT).
DT: b-275g ww-260g t-15g
DNT: b-270g ww-200g t-15g

Na takim czymś kończę redukcję.
_______________________

Teraz jak będzie wyglądało wyjście:

Odstawiam clena, johe.

5 treningów siłowych
6x 30 minut cardio(5x po siłowym, 1x w DNT).
Dieta rotacyjna i taka też będzie cały czas - więcej kalorii w DT, mniej w DNT(przewaga tłuszczy w DNT).
DT: b-275g ww-380g t-35g
DNT: b-270g ww-180g t-60g

Czyli: zostawiam cardio ale zmniejszam je o połowę i podbijam kcal.

Wyjście z redukcji zaczynam DZISIAJ - 20.02.2019

Fotki są z tygodnia temu, a filmik/gif z 18.02.2019.
No to zapraszam do dyskusji.

#mikrokoksy #silownia #pokazforme
Pobierz Estetykatopodstawa - @@@ Wpis jeszcze raz, dlatego że dopiero DZISIAJ zaczynam, a jed...
źródło: comment_gI5eneTkzjQ5FoMzeOYEzrmvclafxVmQ.jpg
  • 31
@Estetykatopodstawa: Bdb forma, brak słabych punktów, klata jest jaka jest. Bijesz coś? Nie chcesz na ostatni szlif wejść na VLCD na 2 tyg na samo białko, #!$%@?ć węgle i tłuszcz do zera i potem dodawać stopniowo węgle, w sensie reverse diet?