Wpis z mikrobloga

a jak inni skoczą z okna to też skoczysz?


@WendzonyMotyl: @wydac_Jadzke_za_Kokeszke: wyobraź sobie sytuację, że jesteś z kolegami w budynku i wszyscy wyskakują przez okno. Co się stało, dlaczego wszyscy skaczą?

A) bo są debilami, tak jak mamusia mówiła
B) budynek się wali, pali się wyjście z pokoju, obok stoi terrorysta z ładunkiem wybuchowym albo w stronę budynku leci samolot
  • Odpowiedz
  • 3
Ty nie jesteś wszyscy...

Pamiętaj bez Boga ani do proga

Kto się nie słucha ojca , matki ten będzie słuchał psiej skóry..
  • Odpowiedz
@katius: cała klasa dostaje 5 a dzieciak 1 - widzisz! patrz na innych jak się uczą!
cała klasa dostaje 1 z dzieciakiem włącznie - inni mnie nie interesują!
  • Odpowiedz
@katius: czytam ten wątek i się łapię za głowę jak widzę plusowane komentarze.

@katius: a jak inni skoczą z okna to też skoczysz?


@WendzonyMotyl: co jest złego w uczeniu że ma myśleć za siebie a nie naśladować zachowania
  • Odpowiedz
@katius: Dlaczego zadajesz się z tymi debilami, a nie z Tomkiem #!$%@?(najgorsza menda, świnia i nauczycielski podlizuch, ale bardzo dobry uczeń)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
@katius: jak dzieci mi dokuczaly całą podstawówkę. Hehe znudzi im się, gluoszym się ustępuje. Dzięki mamo pewnie dlatego do dzisiaj zmagam się z chorobami psychicznymi xD
  • Odpowiedz
co jest złego w uczeniu że ma myśleć za siebie a nie naśladować zachowania kolegów którzy mogą być debilami?


@Kien: ...bo czesto byla naduzywana i mowiona w niewlasciwej sytuacji?
"mamo, moge zostac do 20 na dworze?" nie, co z tego ze cala paczka kumpli zostaje, a ja ide do domu o 18 "bo tak" by siedziec przed tv.

często rodzice używają tego do usprawiedliwienia swojej hipokryzji, to ok, jest złe, ale zakładając że nie, to co jest złego w przekazie, że istnieje jakaś hierarchia i jeśli się ustawi w życiu to będzie
  • Odpowiedz
@katius: większość tekstów jest normalna żeby zakończyć głupie, nic nie wnoszące dyskusje z gówniarzem, który się na coś uprze albo olewa podstawowe obowiązki domowe. Porażka wychowawcza to coś więcej niż tylko niespełnienie zachcianki z Waszego dzieciństwa/doprowadzenie was do pionu. Sami będziecie momentami tak gadać albo będziecie #!$%@?, którym dzieciaki wejdą na głowę, a potem będą roszczeniowymi obibokami.
  • Odpowiedz