Wpis z mikrobloga

Kurde, troche mam lipe w rodzinie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Okazalo sie, ze nie zostalem zaproszony na urodziny mojego siostrzenca w styczniu. Do tej pory myslalem, ze urodzin nie organizowal ale okazalo sie, ze byly i byla cala rodzina, tylko nie ja ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Smutno mi troche, nawet bardzo, tym bardziej po tym co przeszedlem. Do tego sie do mnie nie odzywaja.

#oswiadczenie #rodzina
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wandsbeker: z rodziną się wychodzi dobrze tylko na zdjęciach. Wystarczy mieć zwyczajnie w dupie co inni ludzie myślą o tobie(w tym, a może przedewszystkim rodzina) i świat jest przyjemniejszy.

Polecam filozofię xD
  • Odpowiedz
@foczka_obiboczka: zachorowalem, bylem dwa tygodnie w szpitalu, dwa razy bylem operowany - nikt mnie nie odwiedzil niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Doszlo do sytuacji, w ktorej moj ojciec chcial przyjechac ale nie mial jak - bo wynajmuje pokoj i do mnie nie mozna. Wiec poprosil moja ciotke o zgode, zgode dostal, tylko wujek stwierdzil ze mi nic nie jest i ojciec panikuje, a ja musze byc
  • Odpowiedz
@Wandsbeker panie taką rodzinę to Ty #!$%@? na równym poziomie co oni Ciebie. Utrzymuj kontakt tylko z tymi na których Ci zależy i czujesz że im na Tobie również np. tak jak piszesz Twój tata. Reszte olej
  • Odpowiedz