Wpis z mikrobloga

@rasjanek20 napisałeś to tak jakby dziś jej zabrakło i dziś już musi wziąć, więc nie dziw się że ludzie jadą po twojej dziewczynie że jest nieodpowiedzialna. Same pytanie do najmądrzejszych też nie należy bo jak masz 5 dni jeszcze, to kupisz je online albo pójdzie do innego ginekologa.

Żadnego problemu by nie było jakbys wypowiadał się precyzyjnie. Z fartem, elo.
@Leilhani Pewnie masz rację, jeżeli chodzi o tabletki. Na inne rodzaje antykoncepcji hormonalnej na 3 cykle dają receptę, ale to może mieć związek z tym, że np. krążki mają krótszą datę ważności niż tabletki.
@Okex: ja tylko prosze lekarza o zlozenie tego samego oswiadczenia odmownego, ktore mi zlozyl w formie ustnej na papierze. Żebym już wiedzial na przyszlosc. Dodatkowo, argumentujac tym, ze pamiec ludzka bywa zawodna a ja jestem tylko zwyklym pacjentem, ktory sie zupelnie przeciez nie zna na procedurach.:) bez zadnych grozb. dziwnym trafem, wychodze zawsze z tym co chcialem.
@shatuszka: a miałaś cytologię przed rozpoczęciem brania tabletek? Bo jeśli tak, to ponowna po 6 opakowaniach trochę mnie dziwi. Ogólnie raz w roku dobrze to skontrolować, ale nigdy nie spotkałam się z tym, żeby cytologia była uzależniona od ilości opakowań :P
A co do recept, to ponoć w aptekach nie chcą już realizować takich na 6 opakowań, także moja wypisuje dwie na 4, jedną normalnie, a drugą z terminem realizacji od,
@rasjanek20: zmieńcie rodzinnego, niech normalnie się podpisze w dokumentacji że nie jest w ciąży i doniesie pisemko od gina, że jest przebadana i hejo, normalny rodzinny wypisze

@mishaz: ciekawa jestem bardzo tego co piszesz, ja pracuję teraz właśnie jako rodzinny i bym Ci bez problemu podpisała takie pismo, że odmawiam xd tak to by sobie kazdy z ulicy mógł wejść i powiedzieć, że chce to i tamto i jeszcze najlepiej