Wpis z mikrobloga

@MQG17: ja robiłem to https://www.youtube.com/watch?v=iiNl0Jv6xTw ( od 13:36), ale ogólnie większej filozofii nie ma. Kroisz kapuste po czym zasypujesz to grubo solą żeby puściła soki i po godzinie gdzieś płuczesz wszystko, rzodkiew, rzepe kroisz w paski.
W garnku gotujesz troche wody i wsypujesz dwie łyżki mąki ryżowej i chwile gotujesz żeby sie kleik zrobił. Do blendera wrzucasz imbir, z 3 ząbki czosnku, jabłko i mielisz na papke. Później papke mieszasz z
@Striker9993: takie w sumie niewiadomo co. Jako przystawka, przekąska do browarka, na kanapeczke, zupy na tym gotują, z ryżem to jedzą. Kimchi zostało wpisane jako dziedzictwo narodowe korei, oni tam #!$%@? na tego punkcie mają ale sie im nie dziwie bo jest super.

@Kur_Piejak: takie paro miesięczne jest kwaśne jak rozkładające się ciało, ale fakt. Smakuje zajebiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tylkoatari: Ooo, sam robiłem w to lato! Z moich obserwacji po pierwszym razie, lepiej nie upychać wszystkiego na chama i zostawić trochę więcej miejsca u góry, bo moje wystrzeliło ze słoika ( ͡° ͜ʖ ͡°)