Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski #niebieskiepaski jakie było wasze największe upokorzenie podczas #grawstepna i #seks? Moje to jak facet powiedział, żebym jednak założyła bluzkę. Oczywiście do niczego wtedy już nie doszło. Nie był to mój facet ani koleś typu ONS, tylko znajomy, którego rozczarowało prawo grawitacji.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 27
NiebieskaLoszka: Miałem zły dzień, byłem cholernie zmęczony, a dziewczyna chciała seksu - nie stanąłem na wysokości zadania. Usłyszałem "no inni jakoś nie mają takich problemów". Innego razu podczas seksu od tyłu usłyszałem "nic dzisiaj z tego nie będzie, jak chcesz to pchaj" (,) Dobrze, że już z nią nie jestem.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
Anon: Napiszę jako niebieski,
Miałem partnerki z dużym a nawet bardzo dużym biustem od D do FF, wiadomo przy takich rozmiarach naturalny biust rządzi się swoimi prawami,
może zabrzmi to źle, ale nie zawsze wygląda najlepiej, ale żeby nie urazić parnterki, ani nie popsuć sobie humoru ( tu nie chodzi o brak akceptacji bo ona jest, tylko o to że czasami mamy źłe skojarzenia i może to wpłynąć na atmosferę) starałem
może zabrzmi to źle, ale nie zawsze wygląda najlepiej, ale żeby nie urazić parnterki, ani nie popsuć sobie humoru ( tu nie chodzi o brak akceptacji bo ona jest, tylko o to że czasami mamy źłe skojarzenia i może to wpłynąć na atmosferę) starałem się dobierać pozycję w której było to mniej uwydatnione, albo namawiałem partnerkę do pozostania w biustonoszu... Bo niewątpliwą magią takich biustów jest fakt.. że w ładnym koronkowym biustonoszu