Wpis z mikrobloga

Patologie na polskich uczelniach? Czy są prawdziwe? <- KOPNIJ

Mobbing, zastraszanie, kazanie przyniesienia pizzy na egzamin, brak szacunku - to tylko niektóre z patologicznych zachowań wykładowców, promotorów, profesorów.
Ja ze swojego doświadczenia przytoczę laboratorium którego prowadzący nie chciał zaliczyć studentowi z Wietnamu laborki o ile ten profesorowi nie wskazał najlepszego chińczyka w mieście.Pozdrawiam profesora Hejna.

Poleca To tylko teoria.

#edukacja #studia #studbaza #totylkoteoria
  • 11
  • Odpowiedz
  • Odpowiedz
@Majk_:
Ja bym dodał jeszcze jeden punkt dotyczący patologi polskich uczelni, mianowicie nagminne przepuszczanie i przepychanie studentów, później się męcz z takimi na zajęciach jak prowadzący zamiast zacząć omawiać zagadnienie to wałkuje od nowa podstawy bo 3/4 nie ogarnia (°°
  • Odpowiedz
Ja ze swojego doświadczenia przytoczę laboratorium którego prowadzący nie chciał zaliczyć studentowi z Wietnamu laborki o ile ten profesorowi nie wskazał najlepszego chińczyka w mieście.


@Majk_: I co? Wskazał? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Majk_: na uczelniach zwykle pracują miernoty (z nielicznymi wyjątkami), jak ktoś jest bystry i ambitny to od razu idzie pracować "w przemyśle" a nie staje się częścią betonu.
  • Odpowiedz
na uczelniach zwykle pracują miernoty (z nielicznymi wyjątkami), jak ktoś jest bystry i ambitny to od razu idzie pracować "w przemyśle" a nie staje się częścią betonu.


@Blackhorn: tak tak, tak samo jak na śląsku zazwyczaj pracują wszyscy w kopalni, na pomorzu tylko rybacy, a najinteligentniejsi wyjechali za granicę a w kraju tylko ciemnogórd pozostał (tak sobie emigranci tłumaczyli wyjazd)
Gdybyś kiedykolwiek na uczelni spędził choć troche czasu w swoim życiu
  • Odpowiedz