Wpis z mikrobloga

@31listopada: Lesnodorski pozuje na wielkiego Legioniste. Jakby uwazal sie za zwyklego kibica, nikt by nie mial z tym problemu, ale nie mozesz byc z jednej strony fanatyczny, a z drugiej pracowac na korzysc rywala. Jedno z dwoch.

Co do paru zlotych, to bym sie nawet nie schylil po jakies drobne.
@31listopada: No jak widac troche dla sporej ilosci ludzi jest troche warte:) boli?

Kolego, tu gdzie jestem burger kosztuje 22$, bo co mialbym sie schylac dla paru zlotych, za ktore nie kupie nawet pasty do zebow?
@Walec: Nie ma dla mnie znaczenia z kim wygrywaja. Juz pomijajac osobe Lesnodorskiego, to co zrobila Wisla to jest dla mnie zwykle oszustwo i powinno sie za to karnie leciec z ligi.

Inne kluby kombinuja jak sie da, staraja sie ogarnac pieniadze, budzet, zatrudniaja pilkarzy na tyle ich stac, natomiast Wisla robi wszystko ponad ich stan posiadania, a pozniej jakos wszyscy ida im na reke. Jak dla mnie jest to mocno
@miki4ever: teraz Wisłę uratowali wierni kibice i paru gości, którzy w dupie mają takie gadanie z piaskownicy jak Twoje. Oni pomagają, bo wiedzą, że to jest produkt. Nikt Wiśle od 28.12 nie szedł z niczym na rękę. Wszystko zostało ogarnięte. To, że do klubu dorwali się ludzie z gangsterki to nie wina samego klubu. Sam wolałbym 100 raz grać z Legią, niż z jakimś GKSem Tychy czy ROW Rybnikiem. Ludzie animozje
@Walec: Jak juz pisalem, dla mnie to jest zwykle oszustwo. Promujemy bandyterke. Jak dla mnie jakby taki ROW Rybnik mial normlane finansowanie, placil na czas to tak, wolalbym taki klub niz Wisle z delfinami.
@miki4ever: Oszustwem jest to, że zarząd sobie przytulał pieniądze i to się zgodzę. Natomiast większość ligi żyje ponad stan, nawet Legia. Większości drużyn dziurę zasypuje miasto i po problemie. Upadek nie rozwiązuje problemu o którym mówisz, bo wtedy długów nikt nie spłaci, skumaj to. Teraz przynajmniej Wisła musi spłacić wszystkie zaległości - jest dwa razy bardziej na świeczniku niż wcześniej. Jak dostanie licencję, to wszystko jest na dobrej drodze. A Twoje