Wpis z mikrobloga

Hejka, właśnie wydałem Mirkowania (gra o Wykopie) i Rybaka (idle clicker) na IOS, w znalezisku troszkę informacji + info o kolejnych grach + krótkie streszczenie wydawania na IOS.
Znalezisko
#donislawdev <-- obserwuj

Rybak
IOS
Android Google Play
Android App Store
Online

Mirkowanie:
IOS
Android Google Play
Android App Store
Online, polecam zapis tekstowy

Aktualnie pracuję nad Yerba Mate Tycoon (więcej w znalezisku, gra na PC + urządzenia mobilne, tworzymy mieszanki Yerby, zaczynamy od małego sklepu do wielkiego sklepu online i takie tam);
Jak kogoś zainteresowało to zapraszam do e-mail Newsletter (info o premierze gry)
i Discord (O grze + ogólnie o Yerbie)

Nie chcesz przegapić ważnych informacji? Wesprzyj mnie
Zapraszam do obserwowania tagu #donislawdev co jakiś czas, będą ukazywać się pod nim kolejne podsumowania gier + kolejne projekty, oraz do:
Lista<--- Zapraszam (Wołanie do statystyk z moich gierek, premier moich gier, beta/alpha testy, bez spamu, jest to lista wołania, wystarczy się zapisać). Warto też obserwować moją osobę na Wykopie.
Facebook <--- sprawdź
Twitter
Newsletter (bez spamu, ważne info i informację o premierach gier).

*Zarzucam screena z opiniami o Mirkowaniu( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gamedev #ios #android #gryandroid #donislawmirkowanieclicker #gry #wykop #chwalesie
DonislawDev - Hejka, właśnie wydałem Mirkowania (gra o Wykopie) i Rybaka (idle clicke...

źródło: comment_kdA5Tjt4f31GKJUREzKYIPtegPVaWZtx.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
Wołam, ale tylko jednorazowo, przepraszam za wołanie
@Kr3t (pytał się Pan 3 miesiące temu o wersję Rybaka na IOS, już jest( ͡° ͜ʖ ͡°)
@niko444 (rozbawił mnie Pański komentarz w znalezisku o Zyskach z gier( ͡° ͜ʖ ͡°)), jest i IOS. Czyste bogactwo.
@hoody89
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Graner:
Racja, w sumie to listy nie mają podziału na system mobilny( ͡° ͜ʖ ͡°), tak samo tagi, choć w tym przypadku byłoby to użyteczne.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@suqmadiq2ama:
OlaBoga, są i ich nie ma( ͡° ͜ʖ ͡°).
Nie dodałem nic o spawaczach do pracy i szkoły, ale ma Pan oryginalne powitanie w grze, z odniesieniem do spawaczy (trzeba wpisać w grze Pana nick).
Pozdrawiam Pana
  • Odpowiedz
@bubak No Dobra po roku, ale są plany (pytał Pan o wydawanie na IOS w znalezisku o Mirkowaniu)


@DonislawDev: ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Super ;) Dziękuję ;) z pewnością przetestuję ;) a przez tego "Pana" to się jakoś staro poczułem ;)
  • Odpowiedz