Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bardzofajnynick: zapewne w to samo co 90% posiadaczy innych konsol wyłączając switcha. Ostatnio przechodziłem shadow tr, teraz zacząłem ogrywać metro. W multi czasem szpilne w bfv. Przymierzam się do poe. Ogrywam zazwyczaj to co w danym czasie wychodzi czasem wracjac do zaległych tytułów. Nie wiem do czego dąży to pytanie? Mając PS4 też nie grałem tylko w exy, a nawet jeśli to przechodziłem je 1 raz
  • Odpowiedz
@BaRi myślę że te 1888 to jednak z x360 ¯_(ツ)_/¯

@klocu26 do niczego nie dąży, tak pytam z ciekawości. zastanawiałem się czy raczej w gry na konsole (rdr) czy wszystko jak leci. ja takie rzeczy ogrywam na #pcmasterrace i to też nie każdą, przykładowo nowego tr nie tykam choćby mi zapłacili
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bardzofajnynick: wiesz co teraz dokupiłem kartę graficzną i podkręciłem procka i część też będę ogrywać na pc. Np teraz próbowałem anthema, no i mimo że ma kiepska optymalizację to lepiej znacznie chodzi na pc niż na X1X. Wpychanie na siłę wszędzie 4K żeby grać na tym marketing to zly pomysł. Myślę że spokojnie gdyby był tryb wydajność lataloby to w okolicach 60 klatek, a tak zarzynaja rozdzielczością wydajność w imię
  • Odpowiedz