Wpis z mikrobloga

@Domi7676: miałem one s przez rok, po roku kupiłem one x. Plusy to grafika 4k, gry działają płynniej. Nie znam tego bełkotu marketingowcow co tam lepiej działa. Ja od kasę wrażenie ze działa lepiej a to chyba najwazniejsze. No i jest czarna ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Domi7676 bo jeśli chcesz grać na konsoli, to biblioteka PS4 bije na głowę bibliotekę XBOna. Jeśli dorzucić do tego porównanie tytułów ekskluzywnych, których swoją drogą Microsoft dla swojej konsoli w tej generacji nie przewidział, to decyzja może być tylko jedna.

poza tym, subiektywnie większość gier wygląda lepiej na PS4, bo MS technologicznie dogonił Sony robiąc poprawione wersje konsol w postaci odgrzewanego kotleta zaserwowanego nam przez obu producentów w połowie generacji.
@Domi7676 Sony od zawsze ma problemy ze storem, do tego paskudne menu, bez zmian od czasów psp.

ale nawet jeśli Sony olał sprawę połączenia, to Microsoft olał sprawę gier ¯_(ツ)_/¯

dlatego mówię, jeśli chcesz grać, to tylko PS4, a jak chcesz odpalić w niedzielę gearsy lub forze, to bierz xboxa
@Domi7676: masz kasę i grasz dużo to bierz x, ja wziąłem s bo nie mam dużo czasu na granie, gram głównie local co-op a mam dużo starszych gier do ogrania (jeszcze z x360) więc exclusivy z PS4 mam wiesz gdzie, zresztą nawet RDR2 nad którym się tak spuszczali ludzie rzuciłem po 2 tygodniach bo to gówno owinięte w piękny papierek z dobrą reklamą.

S spokojnie wystarcza, do tego odtwarzacz bluray itp,
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bardzofajnynick: dobra exow jest więcej ale ile takich dobrych, dużych? 10? 15? I nie mówię tu o remasterach wydanych od nowa. @Domi7676 Jeśli chodzi o wersję podstawowe konsol to PS4 bez zastanowienia, jeśli ulepszone to OneX, jak dla mnie, nie warto dla paru gier brać gorszy technicznie sprzętu.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bardzofajnynick: pewnie z 5-6 exow się zbierze. Ja nigdzie nie twierdziłem że PS4 ma mniej exow, ale odrzucając japońszczyzny i remastery to wychodzi że wcale ale to wcale PS4 nie ma "zawrotnych" ilości więcej. Z resztą to co chciałem przejść na PS4 (seria uncharted, gow, tlou, hzd i pewnie coś tam jeszcze próbowałem) to przeszedłem zanim kupiłem X1X. Rozumiem dlaczego ktoś dla no GoW chce kupić PS4 bo to fajna gra