Wpis z mikrobloga

@Gwyn66: Dlaczego mieszasz ze sobą tolerancję i wyrażanie własnych poglądów? To, że toleruje homoseksualizm i mam to gdzieś co kto komu i gdzie wsadza (mam takich znajomych, nawet utrzymuję kontakt z transwestytą z Norwegii bo zwyczajnie jest spoko człowiekiem) nie jest równoznaczne z tym, że to akceptuje i nie uznaję za zaburzenia na podłożu mentalnym (spowodowane przykładowo molestowaniem przez mężczyznę w dzieciństwie).
Norweg/żka moje poglądy zna i toleruje, ja jej sytuacje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Gwyn66: antysemityzm, tak samo jak rasizm, to uprzedzenie do danej grupy bez wyraźnego powodu. Niestety, dają nam niezmiennie powody aby ich nie lubić. Nie wszyscy, nie wszędzie - ale najbardziej prominentna grupa w parszywy sposób nas atakuje i nie wiem jakim cudem mielibyśmy ich w tej sytuacji kochać. Nie są narodem wybranym, nie mają jakiegoś wyjątkowego immunitetu. Wszyscy powinni być równi, niestety strategicznie rozgrywana karta antysemityzmu pozwala kłamać czy popełniać
Dobra, zmieńmy na "wiecej". Tak się kończy szybkie pisanie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Anaheim: Wiesz że nie wiemy co by było gdyby grupa białych miała rzekomo takie same przekonania i zrobiła taki sam czyn. W artykule nie jest napisane jakie wyroki dostali za ten haniebny czyn. Nie znamy akt sprawy może też wydał byś taki na pierwszy rzut oka skandaliczny wyrok gdybyś znał kulisy sprawy. Ale z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Nigdy nie ma dobrego "powodu", żeby mieć jakieś uprzedzenia do całej grupy osób... To tak, jakby nie lubić Polaków przez #!$%@? umysłowe wykopków, albo upośledzoną politykę zagraniczną naszego rządu...


@wasted: wygląda jednak, że masz bardzo silne uprzedzenia do różnych grup ludzi. Zarówno do wykopków, jak i do rządu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czyżby jednak był jakiś powód?

Gdyby ktoś napisał "Żydów" w miejsce wykopków to byłby
@wasted: A jak to się odnosi do tzw. "Romów"? ( ͡° ͜ʖ ͡°) To tak jakby powiedzieć, że to nie Niemcy nas zaatakowali w '39 bo przecież nie każdy Niemiec uczestniczył w wojnie i na pewno nie każdy ją popierał... Pewnie przez taki tok rozumowania teraz niektórzy twierdzą, że to był naród/państwo Nazistów.
@Gwyn66: a ty jakbyś miał sąsiada co codziennie pluje ci w twarz i wyzywa od najgorszych do tego nakręca przeciw tobie innych sąsiadów nadal mówiłbyś mu dzień dobry i myślał o nim dobrze?
@Eoon: Mylisz się. Ciekaw jestem po prostu Twojego poglądu. Ja nie uznaję tłumaczenia, że homoseksualizm to po prostu ukierunkowanie pociągu seksualnego, bo w takim razie stawia się to obok pedofilii.