Wpis z mikrobloga

@MondryPajonk: Cumplu chodź ją dojedziemy! Ty ją zapakujesz w swoją misternie uplecioną sieć, a wtedy jak się złapie ja naślę na nią mojego kota bojowego, żeby ją pożarł nie zostawiając żadnych dowodów naszej zbrodni! Co Ty na to? XDDD
  • Odpowiedz
Zastanawialo mnie, dlaczego ktokolwiek moglby pisac o mnie publicznie nieprawde w Internecie? Dlaczego ktokolwiek chcialby bezpodstawnie oczerniac moja osobe? Dlaczego ktokolwiek moglby dopuscic sie tak niecnych czynow?
To plugawe! To bezprawne! Kto moglby dopuszczac sie takich zbrodni?

Na szczescie TALMUD przyszedl mi z wyjasnieniem!!! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Quran812WhoBelieveInScripturesOther - Zastanawialo mnie, dlaczego ktokolwiek moglby p...

źródło: comment_6K4VK3rNqME8FF4y6AR1zOajeKx2f9Qy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Quran812WhoBelieveInScripturesOther:

Ja wszystko rozumiem, wiem że zostałem pomówiony, tylko że nie jako ja osobiście tylko mój internetowy nick. I co niby sąd by miał z tym zrobić?

Skazuję Sertralina za bezpodstawne nazwanie mister_pink antysemitą na bana permanentnego i nawiązkę w postaci 100 plusów na rzecz poszkodowanego


Dajcie spokój. Niedługo sama skasuje konto, już jest na ostatnim etapie życia mikrobloggera.
  • Odpowiedz
Chciałbym jeszcze tylko przy okazji zapytać @Moderacja @a__s @m__b

Jak definiujemy "Atakuje mnie lub narusza moje dobra osobiste"?

- treści naruszające dobre imię: informacje nieprawdziwe, wyzwiska, oszczerstwa, atakowanie, obrażanie, groźby


Jeśli bezpodstawne nazwanie kogoś antysemitą który zamieszcza antysemickie treści i zostanie za to ukarany prawnie, nie jest atakowaniem tej
m.....k - Chciałbym jeszcze tylko przy okazji zapytać @Moderacja @a_s @m_b 

 Jak de...

źródło: comment_DOFH20rXitAkQhZUajTD6JzglRzCsF3J.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@joyko: czesc, dzieki za informacje ale niestety nie to jest przedmiotem sporu. Nie interesuje mnie drazenie w prywatnym zyciu uzytkownika @Sertralina, a ukrocenie procederu przeplywu wolnej mysli i mowy. Niektorzy mysla, ze w internecie sa a) anonimowi, b) stanowia prawo. Nie zgadzam sie na to zeby ktokolwiek grozil mi czymkolwiek za "wydzwiek" mojej wypowiedzi. W czasach kiedy powstaje ACTA2 byle randomowy uzytkownik nie bedzie probowal zalozyc mi na
  • Odpowiedz