Wpis z mikrobloga

Staralem sie skontaktowac z kazdym wymienionym na liscie aczkolwiek czesc z Was ma wylaczone PW. Mam nadzieje, ze dotarlem do wiekszosci, prosze spojrzec do skrzynki i dajcie znac jezeli chcecie bym poruszyl temat zbiorowego poszkodowania podczas mojego poniedzialkowego spotkania w kancelarii.
  • Odpowiedz
osob, ktore w ciagu ostatniej doby opublikowaly na mirko tresci antysemickie i zostaly one usuniete przez moderacje


@orle: Dla wielu ten tekst jest niczym klamliwe (wybiegowe) p---------e rasistowskiego schizofrenika z syndromem oblezonej twierdzy, czyli test zyda uzytkownik przeszedl pozytywnie.

Dodatkowo nie wiedzialem, ze ktokolwiek moze sie p-----------c o moje wpisy na Mirko, gdzie jest zdjecie odrestaurowanego samochodu, albo Walentynkowy nastroj...

Mamy na nia tylko art. 212 § 2 K.k. i
Quran812WhoBelieveInScripturesOther - > osob, ktore w ciagu ostatniej doby opublikowa...

źródło: comment_7BKwnSlMolCXdtTdkEnFuk3DAqHk222H.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@orle:
Sertralina 1 godz. temu +7
Poniżej publikuję listę osób, które w ciągu ostatniej doby opublikowały na mirko treści jawnie antysemickie i zostały one usunięte przez moderację. Osoby, przy których nickach znalazł się znaczek paragrafu (§) - złamały polskie prawo i nie powinny się zdziwić, kiedy odpowiednie służby zechcą wyjaśnić sprawę. #stopantysemitom

@Okayama @Pajonk_STRACHU @zimnylehc - § @Burbazur @Holenderski_Ser @Mest666 - § @orle @qmicha @Ignacy_Patzer @etimeel - § @camaro98 @gineer - § @Quran812WhoBelieveInScripturesOther @jaclaw1951 - § @SzalonyBombardier @bartazwu - § @ab60p - § @Smortoon - § @oksit @HR37 - § @thalotor - § @KubaxW @jogurcik666 @MondryPajonk - § @yanek13 - §
  • Odpowiedz
@Sertralina: ty nie masz co robić tylko pisać donosy? Za robote sie weź. Aż sie zdziwiłem jak tylko zobaczylem, że pojawiłem sie na tej liscie. Napisałem o tym, że Żydzi robią Holocaust na Palestynczykach i trafiłem na tą liste za antysemityzm xD Widzę, że komentarz juz skasowany przez moderatora. Aha widzę, że jesteś "ćpunką" tak wynika z twojego profilu. Więc myślę, że można cię dodatkowo zgłosić z Art. 62 kk
  • Odpowiedz