Wpis z mikrobloga

No nieźle, wstaję po nocnej zmianie i dowiaduję się, że kurier dostarczył moje Metro Exodus ale nie do mnie. Zero telefonów, awizo, nic - z góry opłacone, dostarczone przez UPS do kogoś innego. Dzwoniłem @Muve_pl i mają dzwonić do firmy kurierskiej a potem do mnie. Czekam na rozwój sytuacji.

#metroexodus #gry #zalesie
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cabeiu: podpis jest na inne nazwisko ale nie kojarzę, jeszcze pójdę spytać nowych sąsiadów. Nie ma adresu doręczenia.
@drzuo: to mu przyjdzie w następnym dniu, pogra, znudzi mu się i sprzeda. Odzyska część hajsu, a Ty nadal będziesz się bujał z cyfrową wersją, do której nigdy nie wrócisz. Jeszcze jakieś pytania? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rizi3N: No to nie zwrócę i #!$%@?, stać mnie. Nie rozpatruję kupna gry pod względem tego czy ją będę mógł sprzedać jak jakiś biedak konsolowy XD Jak coś to zagram za rok czy dwa znowu jak będę chciał sobie odświeżyć albo wyjdą jakieś fajne mody. Albo w ogóle nie kupię tylko sobie ściągnę pirata za free bo jakoś nie chce mi się ich sponsorować po tym co #!$%@?
@drzuo: Wyzywanie od konsolowych biedaków, po czym stwierdzenie, że rozważasz opcję piracenia gry - dla mnie to samozaoranie. No, ale cóż.. Widocznie twój "mały móżdżek" nie potrafi zrozumieć co sam napisał.