Wpis z mikrobloga

Właśnie skończyłem sobie nowego #tombraider i kurcze nie wiem skąd narzekania na tę grę :) Tzn nikt raczej nigdy nie narzekał że to jakieś wyjątkowo straszne gówno, ale raczej widziałem średnie komentarze.
A Lara jak Lara - ot interaktywne kino akcji. Bawiłem się tak samo dobrze jak przy poprzednich dwóch, czyli świetnie.
Momentami tylko pewne "sekcje" były zbyt długie, np wspinanie się pół godziny bez przerwy, bez urozmaicenia, ale to tyle.

A że miałem kupować a dali za free w gamepass to nawet lepiej się bawiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gry #xboxone
  • 14
@m4rciniak: czy ta gra polega na naciśnięciu raz na jakiś czas przycisku i oglądaniu filmu? Początek to jakiś dramat i jak tak ma być do końca to sobie odpuszczę.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@m4rciniak: przyznaję, że jest to pierwsza seria z tych nowych od 2013, że w końcu dogonili jakością Uncharted. Do tej pory, szczególnie jak zacząłem część z 2013 po ograniu U3, śmierdziało kiepską podróbą i było trochę drętwe. Poprawili animacje, dialogi, grafikę. Spoko gierka akcji
@GdzieSoLody: Co do poziomu trudności to się zgodzę - cieszę się, że ten najwyższy jedynie oglądałem, bo bym #!$%@?ł konsolę za okno. To fakt :) No ale ja się na upartego nie męczyłem.
To ma być ładna, ciekawa, fajna i przyjemna gra a nie powtarzanie wszystkiego 150 razy :P