Wpis z mikrobloga

Hej Poznań, ponawiam pytanie ;) w piątek będę u was robił rezonans. Jednak wymóg jest taki, że muszę z kimś być na miejscu żeby mnie odebrał xD jadę sam i ogarniam kogoś na szybko.
Rezonans mam o 11:00. Chciałby mi ktoś potowarzyszyć xD?
Po wszystkim możemy iść coś zjeść, wypić czy zacząć szybciej weekend. Ja stawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#poznan
  • 36
@BurmistrzKosmosu: Trochę dziwne, ostatnio miałem robiony rezonans magnetyczny z kontrastem, a jednak nie musiałem mieć ze sobą osoby towarzyszącej. Po prostu po badaniu musiałem odczekać z wenflonem w poczekalni 30 minut. Po wyjęciu wenflonu wsiadłem w samochód i wróciłem do domu. Weź sobie coś do picia, od razu czuć pragnienie po badaniu, dodatkowo zalecane jest wypicie dużej ilości tego w celu szybszego wypłukania kontrastu z organizmu.

Mireczki i Mirabelki uważajcie na
@BurmistrzKosmosu: Jeżeli jest znieczulenie dożylne, to taki jest wymóg, kolonoskopie też w tym roku przerabiałem. Ze względu na wygodę dla pacjenta oraz lekarza, wziąłem pakiet ze znieczuleniem. Byłem tego dnia stosunkowo zmęczony, dlatego po wybudzeniu czułem się jakbym był mocno pijany. Nie pamiętam kiedy dokładnie się ubrałem, ale po 5 minutach już zacząłem dochodzić do siebie. Powodzenia Mirku, oby wyniki były po Twojej myśli