Wpis z mikrobloga

Hej Poznań, ponawiam pytanie ;) w piątek będę u was robił rezonans. Jednak wymóg jest taki, że muszę z kimś być na miejscu żeby mnie odebrał xD jadę sam i ogarniam kogoś na szybko.
Rezonans mam o 11:00. Chciałby mi ktoś potowarzyszyć xD?
Po wszystkim możemy iść coś zjeść, wypić czy zacząć szybciej weekend. Ja stawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#poznan
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@BurmistrzKosmosu znieczulenie? Przecież tam nie podają zadbego znieczulenia, rezonans nie boli. Pod warunkiem że nie jesteś uczulony na kontrast (rzadkość) to nic ci nie będzie. Chyba że cię usypiają z powodu klaustrofobii.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BurmistrzKosmosu: cześć, miałem w tym szpitalu rezonans i wspominam dość miło. Nie było żadnych problemów. Po drugiej stronie ulicy, naprzeciwko szpitala Cegielskiego jest fajny parking jakby co(: podjechalbym Cię ogarnąć, ale nie mam czasu w sobote. Trzeba wcześniej pisać o takich rzeczach(:
  • Odpowiedz
@BurmistrzKosmosu: @s3kawka: Miałem kiedyś rezonans kolana i jest bardzo fajny, wydaje zaskakująco rytmiczne i muzyczne dźwięki. Brzmi jak jakaś muzyka eksperymentalna czasami, tyko koncert trochę drogi. No i nie można się ruszać przez jakieś 15 minut.

Ponadto udało mi się namówić panią technik, żeby przybliżyła coś metalowego do maszyny przed badaniem. Podeszła z identyfikatorem i fajnie odchyliło go o 45 stopni od pionu.
  • Odpowiedz